Skocz do zawartości

stawny

Forumowicz
 • Zawartość

  546
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

179

2 obserwujących

O stawny

Kontakt

 • Strona WWW
  przyrodnikwielkopolski.flog.pl
 • GG
  34061802

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
  Wędkarstwo spławikowe
  Wędkarstwo gruntowe
 • Mój rekord
  Lin 3 kg staw Gościno

Informacje o profilu

 • Imię
  Maciej
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Poznań PZW Koło nr. 6 Dopiewo/Świnoujście
 • Zainteresowania
  Wędkarstwo, fotografia, muzyka, podróże

Ostatnie wizyty

4769 wyświetleń profilu
 1. stawny

  Co nowego kupiliście?

  Dziś dostałem gumy Robinsona Slipper 7,5 cm. Haki ofset. plus gumowe żaby i obrotówki od Jaxona na okonia.
 2. Alex rybom zmiana klimatu i anomalie nie służą widać. U mnie też na żwirce obniżony poziom wody widać na 3 m wszystko dadatkowo.
 3. Echo niesie, że nad Wartą koło Chociczy, przy moście kolejowym sandacze darzą 40+, ale czy to prawda??? Może w rzece się kotłuje, ale nad zbiornikami stojącymi nie w zach. Wlkp. Mi trzcina zabrała 1 błystkę tylko dziś, zniosło linkę. Przy wschodnim wietrze masę ziela pływało na mnie. Rzut i zielsko-trawa wodna.
 4. Dziś byłem od 9.00 z cięższym spinerem i przynętami. Ful wędkarzy, znalazłem na j. Niepruszewo z "braku laku" ostatnie miejsce - dojście w kaloszach. Jednak wiatr od wschodu po 10.00, oraz przetestowane wszystkie ciężkie przynęty ryby nie dały. Straszna lipa 0 pobicia. Woda w jeziorze dużo zimniejsza niż na żwirowni. Cóż chyba 2018 dla mnie strasznie słaby był, i będzie do grudnia jeszcze. Pogoda zmiana klimatu rybom nie służy!
 5. stawny

  Jak złowić sandacza

  Mam nowy sposób na mętnookiego. Pomysł zaporzyczyłem od J. Kolendowicza. Polega na zbrojeniu gumy za tz. nosek-do pojedyńczej kotwicy (wielkość kotwicy zgodnie z RAPR). Obciążenie to czeburaszka.
 6. stawny

  Co nowego kupiliście?

  Wędzisko 3-12 cw. 210 cm od Jaxona model Tryton testowane na okoniu dziś z dużym plusem. Bardzo czułe, nieźle czuć pstryknięcia. Dobry lekki spiner.
 7. Dzisiejszy jesienny spinning. Ładny garbus z zarośniętej jeszcze żwirowni. Jedno branie poranne spięte, okoń wyjęty o 17.00, a na koniec jeszcze sznurówka 20 cm. Ryby słabo brały. Przynęta obrotówki rozmiar 2 i 3 w kolorze srebro i miedź z kropkowym akcentem. Gumy 0 pobić. Ogólnie, to ryba siedzi u mnie na 4 do 5 m. Jednak brania strasznie słabe. Woda mierzona dziś ma 17 stopni jeszcze! Wypad chyba na +
 8. stawny

  Wielkopolska 2018

  Moja kobita jest z okolic Żerkowa k Jarocina. Nad wartę rowerem od niej mam 15 minut
 9. stawny

  20181006_133752_HDR

  Prom rzeczny
 10. stawny

  Wielkopolska 2018

  Nad Wartą w Dębnie, i Lutynią, gdzie ryby stoją w nurcie bez potrzebnych polaroidów!
 11. stawny

  Hak offsetowy i czeburaszka

  Alex oczywiście można gumy 7.5 cm tak zbroić na okonia?
 12. Szybkie zapytanie, ktoś testował haki Mikado Offsett Worm drop shot/czeburaszka? Chciałbym uzbroić gumę jak w dropie, a obciążyć czeburaszką. Interesuje mnie, czy praca takiej gumy na haku będzie dobra z takim dociążeniem.
 13. stawny

  Zbiornik Wapno w Dopiewie

  Właściciel udostępnia akwen. Trzeba telefonicznie się zapisać bez opłat. Nocki zamawiamy 24 h przed dniem wędkowania. Telefon do właściciela na terenie zbiornika na znaku.
 14. stawny

  wędkarstwo spławikowe 2018 Spławikowe 2018

  Upały w Wielkopolsce, to katorga. Wieczorny szybki wczorajszy spławik, dał takiego mieszkańca wody. Może okaz to nie jest, ale przy upale cieszy. Ryba się rusza tylko pod wieczór Amator kukurydzy i herbatników
 15. stawny

  Łowienie karpiówką na spławik

  Ja używam tele carp 3m. pod spławik. Stosuję 0.20 i waggler 4 g., albo 3+1, lub 2+2 g. Nie mam problemu z zacięciem. Nawet 10 cm drobnica się na karpiówkę zacina
×