Skocz do zawartości

FOX Eos prezent na święta


gurusek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam , proszę o poradę 

Mianowicie chcę sprawić prezent dla ojca na swięta. Z tego co pamiętam kiedy jeszcze zabierał mnie na ryby , łapię metodą gruntową oraz spławikowa na zmianę . Ryby które razem łapalismy to zazwyczaj karpie , liny , karasie itp.

Zastanawiam się nad zakupem wędki i kołowrotka , kołowrotek już wybrałem i myślę że będzie właściwy : Fox Eos Reel 1000 z wolnym biegiem . Problem mam przy wyborze wędki , otóż w grę wchodzą dwie opcje :
Daiwa Black Widow teleskopowa 

DAIWA BLACK WIDOW TELE CARP 3,60m 3LBS 360

Fox Eos teleskopowy 

Eos Rod Teleskop 12' 3lbs Fox

Mogę wybierać tylko wędki teleskopowe z racji tego że ojciec porusza się na motorze .

Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc , z góry dziękuję i pozdrawiam. Damian

 

Edytowane przez hege
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat o wędkach w tele to nie mam za wiele do powiedzenia ale ten FOX ma przełożenie 5,5:1 co jest oczywistym błędem wg mnie jeśli chodzi i kołowrotki dedykowane na grunt.

Taka się pojawiła firma na rynku ostatnio FLAGMAN. I na innym forum ( nie wedkuje.pl ) te kołowrotki zbierają dobre opinie.

Recenzja

 

Co do wędek - wiem, że motor, wiem że tele łatwej transportować ale trzy skład jest niewiele dłuższy.

JKarp 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja posiadam wędkę marki Daiwa model black widow dokładnie tą : https://www.waveinn.com/zeglarstwo-wedkarstwo/daiwa-black-widow/136821205/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=6903659&country=pln&gclid=EAIaIQobChMIiqC2nr_A3gIV0uWaCh0ckARdEAQYBiABEgJ8UfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Sprawdza się ona wyśmienicie radzi sobie z łatwością z większą rybą i nie czuć tak dużego oporu.Lecz mam składaną wędka gdyż teleskopowe są gorsze . Możliwe że na tej daiwie będziesz miał dobry efekt ale nie mogę ci tego zapewnić gdyż moje doznania są tylko z wędek składanych na części. Niestety nie możesz takiej nabyć. Powiem tylko tak że dwu częściowa daiwa sprawuje się super.

Ps.Kołowrotek który do wędki mam to Okuma Ceymar CMBF-355 z 5 letnią gwarancją .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...