Jump to content

Anaconde Base 50 12ft 3,5lb dwie sztuki.

Recommended Posts

Teraz, andrzej jursybąk napisał:

A z kąd jesteś jaka cena i parametry jeśli masz to daj zdjęcie i numer tel bo może kupię

Rawa Mazowiecka woj. Łódzkie. Cena myślę ze 380zł za dwie sztuki. Wędki w bardzo dobrym stanie,mało używane (mam drugi komplet). Jedyne co to nie mam tych materiałowych pokrowców od nich,gdzieś mi się zapodziały. Zdjęcia mogę wysłać na priv.

1 minutę temu, Majcher92 napisał:

Rawa Mazowiecka woj. Łódzkie. Cena myślę ze 380zł za dwie sztuki. Wędki w bardzo dobrym stanie,mało używane (mam drugi komplet). Jedyne co to nie mam tych materiałowych pokrowców od nich,gdzieś mi się zapodziały. Zdjęcia mogę wysłać na priv

Trochę za dużo jak na początkującego(mnie) kupił bym tylko że zbieram na spinning 

Trochę za dużo jak na początkującego(mnie) kupił bym tylko że zbieram na spinning 

Jasne rozumiem. Po prostu wydaje mi się że tyle te wędki są warte (jak się mylę to mnie popraw). Mi się nie śpieszy ze sprzedażą,jeszcze nigdzie ich nie wystawiłem,więc możesz się odezwać za jakiś czas pewnie jeszcze będę je posiadał :)

2 minuty temu, Majcher92 napisał:

Jasne rozumiem. Po prostu wydaje mi się że tyle te wędki są warte (jak się mylę to mnie popraw). Mi się nie śpieszy ze sprzedażą,jeszcze nigdzie ich nie wystawiłem,więc możesz się odezwać za jakiś czas pewnie jeszcze będę je posiadał :)

Słuchaj ja powiem ci tak, co do ceny to jest ona w miarę adekwatna (nawet dobra) co do towaru ja teraz zbieram na spinning i nie zabardzo chciałbym obciążać budżet  ale jeśli masz zdjęcie to mogę ci podać nr tel to jeszcze byśmy popisali i może bym coś wymyślił a nie masz jakiegoś spinningu na sprzedaż?

Słuchaj ja powiem ci tak, co do ceny to jest ona w miarę adekwatna (nawet dobra) co do towaru ja teraz zbieram na spinning i nie zabardzo chciałbym obciążać budżet  ale jeśli masz zdjęcie to mogę ci podać nr tel to jeszcze byśmy popisali i może bym coś wymyślił a nie masz jakiegoś spinningu na sprzedaż?

Zdjęcia mogę Ci podesłać jutro na priv. Niestety spinningu nie mam na sprzedaż.

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...