Skocz do zawartości

Staw Pabianka i Zalew Ozorków orazPiętnastki


Bekeleke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

Rozumiem, że wiele osób uciekło z okręgu Łódzkiego (Mazowieckiego) i przeniosło się do innych gdzie jest masa porozumień. Ja jednak mieszkam w Łodzi i jako pierwsze koło wybrałem właśnie to łódzkie, ponieważ pozwala mi to skoczyć choć na kilka godzin na zbiornik w okolicy.

Pytania dotyczą stawu Pabianka i Zalewu Ozorków i Piętnastek (stawy Krzywie)

Czy Ktoś ma informacje na temat tego, czy są tam W MIARĘ AKTUALNIE jakieś ryby fajne, czy można trafić jakieś lepsze sztuki, co można na nich złowić ciekawego? Informacje w internecie dot. tych obiektów są raczej ograniczone i mocno przeterminowane (2009 rok :( ).

 

A może ktoś łowi w okolicy Łodzi lub w samym mieście i zna jakieś fajne miejsce gdzie mógłbym coś połowić? Interesuje mnie Okoń/Szczupak, z białej ryby to jakieś linki/karpie/leszcze :)

Ciekawe czy ktoś z łódzkiego w ogóle jeszcze tu żyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Temat już lekko zapomniany, ale skoro znalazłem to się wypowiem. Od dwóch miesięcy łowię z kolegami nad zalewem w Ozorkowie, na początku naszymi przynętami były kulki proteinowe i inne wynalazki oraz kukurydza. Efekt? Dziesiątki godzin bez jakiegokolwiek brania. Po przerzuceniu się na biale bądź czerwone robaki nie można odgonić się od sumików karłowatych, lepsze to niż nic. Dopiero od około 2 tygodni kiedy dwóch z nas przerzuciło się na spining zaczęliśmy wierzyć, że są tu ryby. Póki co wyłowiliśmy okonia, 3 sumy i 1 szczupaka. Chętnie usłyszę o efektach połowów na innych stawach PZW w okolicy, bo trochę odmiany się przyda, a nie mamy pojęcia gdzie się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...