Jump to content

Recommended Posts

Zanzibar Big Game Fishing to samo piękno na wodach Zanzibaru. Wędkarze z całego świata przyjeżdżają tu by za kosztować łapania dużych ryb w tym kawałku raju. I Ty też powinieneś!

Załoga zabierze Cię do 12 mil dziennie na pokładzie Steber 475 DF. Jest zasilana silnikiem 75 KM. Łódź wyposażona jest w Fish Finder, 4 siedziska, uchwyty na sprzęt wędkarski. Na Steber znajdują się też flary, radio komunikator, kamizelki ratunkowe i system lokalizacyjny. Do dyspozycji naszych gości oddajemy na czas wędkowania najlepszy sprzęt renomowanych marek i najskuteczniejsze przynęty na tym akwenie. Preferujemy wędkarstwo spinningowe, wędkarstwo spławikowo-gruntowe, trolling. Zanzibar Big Game Fishing - zabierzemy Cię do najlepszych miejsc w okolicy. Wędkowanie z nami jest dla osób początkujących jak i doświadczonych wędkarzy. Co będziemy łowić : Mahi Mahi, Marlin, King Fish, Dorada, Barakuda i Tuńczyk.

WhatsApp-Image-2021-05-06-at-13.57.39-1-
WhatsApp-Image-2021-05-06-at-13.57.44-1-

Wycieczki są all-inclusive. Nie musisz się o nic martwić. Po prostu przywieź pragnienie złapania wielkich ryb. To co złapiemy trafia na grilla, wędzarni a w naszej kuchni kucharze przygotują nam posiłki tak jak lubimy. Jeśli chcesz przyjechać z rodziną i dla nich mamy zapewnione atrakcje. Wyprawa na delfiny i blue lagoon. Właśnie sprzed naszego hotelu wypływa każdy kto wybiera te dwie wycieczki. Oferujemy też inne atrakcje.

Dla naszych wędkarzy mamy do dyspozycji w hotelu dwa czteroosobowe apartamenty z widokiem na ocean w samym porcie.

Pokoje wyposażone są w klimatyzację, telewizor, sejf dwa duże łóżka oraz łazienki z prysznicami. Przed pokojami znajdują się stoliki gdzie serwujemy posiłki na życzenie. Na terenie znajduje się też restauracja działająca do ostatniej osoby.

Ceny : Apartament 4 osobowy- 120 dolarów za noc

Dojazd z lotniska i na lotnisko – 100 dolarów za samochód

Ubezpieczenie – 30 dolarów / tydzień

Big game fishing :
1 dzień – 400 dolarów
2 dni – 700 dolarów
3 dni – 900 dolarów
4 dni – 1100 dolarów
5 dni – 1300 dolarów
6 dni – 1400 dolarów
W cenie zawiera się paliwo, kapitan, wyżywienie dla wszystkich, napoje, sprzęt wędkarski, fachowa pomoc.

 

Przy rezerwacji od 4 do 8 osób - zmieniamy łódź na większą z większymi silnikami a dodatkowo dwa dni wędkujemy z katamaranu w jednym z najlepszych miejsc na świecie do połowu dużych tuńczyków i kole kole. 


Zapraszam na moją stronę :

Maciej Zwoliński 

www.scandal.pl

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...