Skocz do zawartości

Pomoc w wyborze wędki dla nowicjusza (do 175zł)


JarosławZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj, co nowe forum, to nowe propozycje. Musisz sie liczyc z tym, ze jak na jednym forum cie beda na cos namawiac, to na innym uznają ze to glupi wybór. Opini na temat sprzetu wedkarskiego jest tyle, ilu wedkarzy na swiecie i kazdy wedkarz bedzie mial swoje wlasne rozwiazanie.

Jezeli chodzi o Mikado, to ja osobiscie nie polecam. Nie przepadam za ta firma, bo wg mnie oni stawiaja tylko na cene a nie na jakosc. Mimo ze wedki maja ladne z wygladu, to nie sa warte swej ceny. Poza tym, juz sie na nich raz zawiodlem. Oczywiscie to tylko moja opinia i przupuszczam, ze wielu sie ze mna nie zgodzi.

I tak uwazam, ze najlepiej zrobisz kupujac tego Kongera.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten konger wygląda nieźle, ale jeszcze jedna mnie zainteresowała, może ktoś łowił na nią ?

DAIWA SWEEPFIRE MATCH 3,96 /30 G CW

...a może faktycznie zrobić jak mi znajomy polecił i kupić w miarę uniwersalną i wytrzymałą wędkę typu float, np:

KONGER ARCUS FLOAT 390/40

Edytowane przez JarosławZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się, dziś zakupiłem wędkę, a szczęsliwym zbiegiem okoliczności od znajomego dostał mi się prawie nowy kołowrotek :D

Od dziś jestem posiadaczem zestawu:

http://www.katalog.mikado.pl/katalog/kolowrotki/kolowrotki_uniwersalne/silver_eagle/

http://www.katalog.mikado.pl/katalog/wedki/wedki_odleglosciowe/sht_match/

Zobaczymy w sezonie, jak to się bedzie sprawować w rękach nowicjusza, napewno nie omieszkam o tym poinformować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...