Skocz do zawartości

Multiplikator czy zwyczajny kołowrotek ??


Talioo1993
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A dla mnie to wielka różnica. Bo ja place i chce mieć to co na zdjęciu. Wyluzuj trochę. Ja rozumiem, jesteś sponsorem. Ale bez przesady. Wszystko co zbyt nachalne przeważnie obraca się o 180 stopni. Gdybyś napisał, a ten chińczyk ma to zle zrobione i takie tam, ten drugi to. A piszesz jedno, Iron Wolf z Litwy, gdzie tam nawet jednej śrubki Litwin nie dokręcał... Bo wszystko jest P.R.C pod zamówienie. Zaprzeczysz?

Płacisz, wymagasz? Nie kojarzę żadnego zamówienia. Jak dla mnie świetnie prowokujesz i mogę tobie zasugerować wyluzowanie się. 

Nie będę pisał że Chińczyk z którym film umieściłeś jest zły czy dobry bo nie miałem go w ręku! Piszę o kołowrotkach sprawdzonych przeze mnie i wielu innych wędkarzy, o pewniakach. Poza tym, proponuję czytać z uwagą gdyż napisałem że Iron Wolf jest Litewski ale być może jest produkowany w Chinach. Nie wiem tego, ty też tego nie wiesz ale piszesz jak byś był pewny. Czyli rozumiem że pracujesz u dystrybutora i wiesz gdzie były zamówione i kto te śruby dokręcał?  Będziemy dalej ciągnąć tę pasjonującą dyskusję? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacisz, wymagasz? Nie kojarzę żadnego zamówienia. Jak dla mnie świetnie prowokujesz i mogę tobie zasugerować wyluzowanie się. 

Nie będę pisał że Chińczyk z którym film umieściłeś jest zły czy dobry bo nie miałem go w ręku! Piszę o kołowrotkach sprawdzonych przeze mnie i wielu innych wędkarzy, o pewniakach. Poza tym, proponuję czytać z uwagą gdyż napisałem że Iron Wolf jest Litewski ale być może jest produkowany w Chinach. Nie wiem tego, ty też tego nie wiesz ale piszesz jak byś był pewny. Czyli rozumiem że pracujesz u dystrybutora i wiesz gdzie były zamówione i kto te śruby dokręcał?  Będziemy dalej ciągnąć tę pasjonującą dyskusję? 

Niczego nie prowokuje. Ty coś zaczynasz. Myśmy pożartowali, podali przykłady "chińczyków". I co się dzieje? Bo ja tego nie rozumiem. Jeśli sprzedajesz kołowrotki z Litwy - proste. Podaj adres fabryki, stronę internetowa. A z zamówieniem to Ci się chyba całkiem pomieszało. Jednego możesz być pewien - po takich odpowiedziach to ja u Ciebie nawet paczki haczyków nie zamówię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I świetnie :) Na pewno jest cała masa sklepów które ci zdradzą swojego dostawcę i podadzą namiary :) Że też ja od razu na to nie wpadłem :)

A teraz już tak bez złośliwości. Dane kontaktowe producenta/dystrybutora znajdują się na opakowaniu.

Nie ma tu nic do ukrycia.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I świetnie :) Na pewno jest cała masa sklepów które ci zdradzą swojego dostawcę i podadzą namiary :) Że też ja od razu na to nie wpadłem :)

A teraz już tak bez złośliwości. Dane kontaktowe producenta/dystrybutora znajdują się na opakowaniu.

Nie ma tu nic do ukrycia.

Czyli mam rozumieć, ze muszę kupić żeby się dowiedzieć co kupiłem? Zadałem Ci proste pytanie - czy Iron Wolf jest: made in China/P.R.C? Czy istnieje jakakolwiek fabryka na Litwie, która produkuje kołowrotki marki Iron Wolf. I gdybyś był poważny, to już dawno byś skrócił ten temat. Jednym prostym zdaniem. Mianowice takim: nie ma na Litwie takiego producenta, to produkt z Chin, brandowany pod nich. Później byś mógł dodać, a ze sprawdzane, ze reżim technologiczny, ze specjalnie projektowane pod litewskich wędkarzy itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Możesz przyjść lub przyjechać, obejrzeć i ocenić. Możesz również zamówić i zwrócić.

Wybacz ale dla mnie temat już dawno się wyczerpał.

Dla mnie ten temat wyczerpał się po pierwszej Twojej wypowiedzi. Dwie osoby podały coś jako ciekawostkę. Nikt nie zachwalał, nikt nie zachęcał do zakupu itd. Napierasz w te wypowiedzi jak byk w torreadora. Tylko, ze tu takiego nie było. Jak sam się zapędziłeś w kozi róg to nie możesz podać gdzie został wyprodukowany Twój IRON WOLF. Tajemnica handlowa? Ty jako sprzedawca masz obowiązek udostępnić takie dane. Ja wiem, ze boli. Chociażby to, gdzie się Multiplier reel Iron Wolf BASIC 35 4+1BB for ice fishing sprzedaje coś za 30 ojro warte 18 dolarów... Co Ty myślisz, tylko Ty masz patent na internet?

Edytowane przez hege
edycja linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci już że skończyłem temat. Nie chcesz, nie zamawiaj ale przestań z uporem maniaka porównywać Irona z tym za 18usd bo to są 2 różne produkty. To coś za 30 eur nie jest warte 18usd tylko jest warte tyle ile kosztuje na rynku, tu w kraju. Każdego sprzedawce rozliczasz z kraju pochodzenia towaru, kosztów zakupu,  z marży itd? W każdym sklepie dopominasz się adresu producenta? Może jeszcze chcesz certyfikat że przy produkcji nie zatrudniono dzieci? :)   I dla twojej wiadomości, u mnie Iron jest poniżej 30EUR i jeszcze gratisa dostajesz więc może się jednak skusisz na zakupy?  :)   

Dla mnie naprawdę temat zakończony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem Ci już że skończyłem temat. Nie chcesz, nie zamawiaj ale przestań z uporem maniaka porównywać Irona z tym za 18usd bo to są 2 różne produkty. To coś za 30 eur nie jest warte 18usd tylko jest warte tyle ile kosztuje na rynku, tu w kraju. Każdego sprzedawce rozliczasz z kraju pochodzenia towaru, kosztów zakupu,  z marży itd? W każdym sklepie dopominasz się adresu producenta? Może jeszcze chcesz certyfikat że przy produkcji nie zatrudniono dzieci? :)   I dla twojej wiadomości, u mnie Iron jest poniżej 30EUR i jeszcze gratisa dostajesz więc może się jednak skusisz na zakupy?   :)   

Dla mnie naprawdę temat zakończony. 

Nikogo z niczego nie rozliczam. Natomiast mogę Ciebie grzecznie zapytać - czy Ty porównywałeś tego za 18 dolcow z tym za 30 ojro. Czytaj co piszesz może. Ja nie, Ty widocznie tak, bo to są 2 rożne produkty. Wiec zdradź nam różnice. Temat faktycznie jest zakończony. Bo to jak walić łbem o ścianę. Tyle wpisów i nadal nie wiadomo jakie są różnice, czy istnieje jakaś fabryka Iron Wolf na Litwie. Jedyne co wiadomo - to ze Ty masz racje. I faktycznie na tym poprzestańmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kolejnym ciekawym kołowrotkiem podlodowym Litewskiego dystrybutora jest RUNOS RIZ-81. Parametry zbliżone do Iron WolfaBasic35, praca praktycznie identyczna. Podejrzewam że bebechy są te same, natomiast 'unowocześniono' nieco jego wygląd dając obudowę w imitacji carbonu oraz metalowe pokrętło hamulca, korbkę i pokrętła przez co niestety jest minimalnie cięższy od Irona.

 

Warto dodać, iż kołowrotki te mogą przydać się również poza lodem, ponieważ są idealne do spławikowej metody Na Przepływankę, właśnie dzięki doskonale pracującemu wolnemu biegowi i bardzo precyzyjnemu hamulcowi.

 

post-3650-0-29725000-1481201163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...