www.wiazarydachowe.pl
Forumowicz-
Postów
61 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Typ zawartości
Profile
Artykuły
Forum
Galeria
Kalendarz
Zawartość dodana przez www.wiazarydachowe.pl
-
Śledzie 2017
www.wiazarydachowe.pl odpowiedział www.wiazarydachowe.pl wna temat w Wędkarstwo morskie
Jestem dzisiaj i zaraz zmykam na łowy, zrelacjonuje wieczorem wyiki, Pozdrawiam wszystkich. -
Śledzie 2017
www.wiazarydachowe.pl odpowiedział www.wiazarydachowe.pl wna temat w Wędkarstwo morskie
Ponawiam temat śledzików- czy już są...? -
Śledzie 2017
www.wiazarydachowe.pl odpowiedział www.wiazarydachowe.pl wna temat w Wędkarstwo morskie
Witam, temat ucichł...może jakieś relacje- były śledzie czy nie było? -
Witam wszystkich. Wiadomo juz coś w powyższym temacie...?
-
aż dziw że tak grzecznie pozowała...
-
Śledzie 2016
www.wiazarydachowe.pl odpowiedział www.wiazarydachowe.pl wna temat w Wędkarstwo morskie
Witam, Panowie wczoraj rejs " na śledzia" Jednostką IVAN. Uczestników nie liczyłem- był cały pokład- na oko ze 20 osób, za to śledzie można było policzyć. Rekord chyba 23szt, ale mieli też po 3-4szt. Pływania sporo a rezultatów zero. Pomijając fakt że stan jednostki ma wiele do życzenia- o mało co wogóle byśmy nie wypłynęli, a okazało się że drugą jednostkę tego armatora ( GRETA ciągnęliśmy do portu na holu. Odradzam rybołówstwo na zatoce bo od dłuższego czasu nie daje żadnych efektów... Przez telefon obiecuje się stado wielorybów a na miejscu okazuje się ze nie ma nawet paru śledzi. -
Śledzie 2016
www.wiazarydachowe.pl odpowiedział www.wiazarydachowe.pl wna temat w Wędkarstwo morskie
Witam, Panie Janku a w jakich okolicach- może Pan dokładniej coś wie? Z brzegu na górkach da sie? -
Witam, zgodnie z tradycja prosimy o info odnośnie Śledzi na Zatoce...
-
No niestety ja zbytnio nie mam nic do opowiedzenia bo już 4 raz pod rząd bez konkretnych ( w delikatnym tego słowa znaczeniu ) wyników
-
A czy dorsze w naszym bałtyku to wymarły... bo nikt nic nie pisze...
-
W ostatni weekend ( majówka ) na zatoce nędza i rozpacz, na 15 łowców zaledwie diabeł morski i kilka sledzi...
-
Hejka, czyżby jeszcze woda za zimna...???
-
Pogoda sie ruszyła więc mysle że na dniach powinno być już dobrze
-
Wiec pozostaje jeszcze troszke poczekać...miejmy nadzieję ze nie długo. Czekamy zatem na info z wybrzeża
-
Witam wszystkich, i są moze jakieś nowe wieści o śledziach...?dopłyneły w końcu do brzegu czy jeszcze sie ociągają...?
-
Z tego właśnie powodu jestem zadowolony z wyjazdu także nic straconego- odrobi sie
-
To sie mineliśmy Panie Janie bo miałem właśnie rozbieżność na Niedziele- Marinero Łosie VS Łeba Dorsze, wypadło na łebe... Kanis... niestety nie ma sie czym chwalić...na 10 wędkarzy 13szt, w tym moje dwie, jednego mojego kolesia 5zt, sąsiad 3 szt i drugi mój koleś 1 szt ale nie większa od pilkera, czwart z naszych ( był pierwszy raz) niestety nie ochrzczony... nie miał szczescia. Na dziobie 5 wędkarzy i 2 dorsze... pogoda do akceptacji, atmosfera również, niestety wyniki... jak widać. Troszke inna tam polityka, sprzęt do lokalizacji jakby z PRL-u. Pozdrawiam.
-
Witam A co to za strajki wędkarzy...? Jutro mieliśmy płynąć z Łeby a tu odwołano...z powodu strajku...?
-
Panie Janku sztuki wzorowe Tylko takich życzyć w przyszłości. ! Mi niestety jeszcze czas nie pozwala
-
Panowie na Łebie w piątek małe Eldorado było- ja co prawda nie byłem, ale kolega na moją wędkę całą kastę wytargał
-
Super!!! Fajnie że kolejnych dwóch zarażonych ! A może ktoś podpowie coś na temat Władka...? Warto teraz sie wybierać...?
-
Nie zazdroszczę w takim wypadku . W lipcu w te upały wyskoczyliśmy na Władka i zrobiliśmy też taką partyzantkę. 90m prawie cały czas. Ręka odpadała, a na domiar złego zero współpracy z dnem Miejmy nadzieje ze się sytuacja poprawia i w niedługim czasie uda sie wspólnie poszarpac wedke
-
Panie Janie podziwiam Pańskie zaangażowanie i oprawe foto. Chyba nikomu nie chciałoby sie tak dogłębnie dokumentowac. P.S miałem w piatek płynac z Gufim- ale niestety robota pokrzyżowała plany. Może w koncu bysmy sie spotkali. Pozdrawiam.
-
Witam Wszystkich, Jesień zbliża się dużymi krokami, ( właściwie juz jest ) a wiesci żadnych nie słychać... Może ktoś ostatnio pływał po zatoce za Dorszem, jakie wyniki we Władku... bo tu taka cisza nastała....
-
Lipa Lipa Kolego, w lipcu byłem na Admirałach, i naprawde nedzne są teraz wyniku, ale nie ze wzgledu na jednostke bo wszyscy lipe mają, zero zapisu na sondach.
