Skocz do zawartości

Solidna wędka na dużego karpia.


Miko9988
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zapalonych wędkarzy. Mam pytanie do was. Potrzebuję wędkę na dużego karpia, którą będę mógł rzucac na dalekie odległości. Muszę zmiescic się w granicy +/- 150 zł. Nie może to byc fedder, ponieważ taki w swojej kolekcji już posiadam. Chciałbym aby było to coś mocniejszego. Proszę o konkretne nazwy wędek. Z góry dziękuje za odpowiedzi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jeżeli chcesz daleko rzucać to musi to być karpiówka o akcji parabolicznej i długości 3.9m i najlepiej 3.5lbs skoro masz zamiar zasadzać się na dużego karpia :) tyle ,że 150 zł na dobrej klasy wędzisko karpiowe to trochę mało według mnie ale znalazłem

Robinson Tritium Carp 3,90 3,5 LBS

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chcesz daleko rzucać to musi to być karpiówka o akcji parabolicznej

Raczej szczytowej :rolleyes: ale co do modelu to ja nie podpowiem, bo tak jak Michnik napisał w tym przedziale cenowym będzie bardzo ciężko albo nawet niemożliwe

Edytowane przez woldi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szczytowej :rolleyes: ale co do modelu to ja nie podpowiem, bo tak jak Michnik napisał w tym przedziale cenowym będzie bardzo ciężko albo nawet niemożliwe

Słusznie. Posunąłbym się nawet do tego aby ta szczytowa przypominała kij od miotły. :) Parabolikiem przy naprawdę siłowym rzucie to można sobie wbić ciężarek w potylicę, że o tłuczeniu w wodę pod nogami przy lżejszych rzutach nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja też miałem problem ze znalezieniem wędki na większego karpia i w końcu zdecydowałem się na:"SHAKESPEARE CYPRY CARP QT 360/3"mój znajomy ma ten model i nawet jeżdzi z nim na suma. Wędka dobrze się sprawuje i jest w dobrej cenie.

Dziękuję za odpowiedź, chyba się na nią zdecyduje  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...