Jump to content

Gdzie na Pstrągi najbliżej Warszawy


Hubi
 Share

Recommended Posts

Witam. Niestety w 2013 musiałem odpuścić spinningowe łowy w najbardziej atrakcyjne dla mnie miesiące tj. październik i listopad. Postanowiłem odbić to sobie w nowym sezonie i spróbować powalczyć z naszymi pstrągami. Niestety mieszkam w Warszawie więc nie mam gdzie poszaleć. Czy znacie jakieś rzeki, rzeczki bądź inne wody gdzie nie będzie trzeba poświecić poł dnia na dojazd żeby spróbować złowić kropka?

Link to comment
Share on other sites

Standard to Jeziorka i Rządza. Tu masz aktualny wykaz wód. Jest jeszcze jedna gdzie można było dopaść kropka i była to rzeczka nizinna. :) Niestety w zeszłym roku byli nad nią melioranci i nie wiem w jakim jest obecnie stanie. Chodzi o Klusówkę. Jest ona za Wierzbicą i wpada do Zalewu Zegrzyńskiego w Gąsiorowie.

Skleroza nie boli. :) Oczywiście jest jeszcze Wkra tyle, że nie wiem dokładnie, w którym rejonie jest zarybiana pstrągiem.

Edited by Docio
Link to comment
Share on other sites

Hubi, zapraszam na pomorskie ciurki! Ja niestety nie mam czasu jeździć, ale Tobie z przyjemnością ,,sprzedam,, ;)  kilka pewnych miejscówek na fajne kropki

Link to comment
Share on other sites

Woldi z wielka chęcią. Zamierzam wyskoczyć pare razy na weekend gdzieś dalej. Nad Bóbr lub Kwisę mam jakieś 6 godz jazdy więc skłaniam się ku pomorskim rzekom. Nawet godzina dojazdu mniej to godzina więcej łowienia lub snu.

Edited by Hubi
Link to comment
Share on other sites

Z wawy do nas to jakieś 4h więc nawet się nie zastanawiaj. Będziesz się wybierał to puść sygnał, a podpowiem parę mało popularnych, ale za to rybnych łowisk ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...