Skocz do zawartości

Wędkarstwo w Holandii


MICHNIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W Holandii swego czasu bywałem dość często a to za sprawą pracy którą tam miałem, i przez te wszystkie miesiące które tam spędziłem (wstyd się przyznać) nigdy nie wędkowałem, pewnie przez to ,że miałem bardzo mało wolnego czasu a i wśród moich współpracowników nie było żadnego wędkarza który by mnie nakręcił na jakiś wypad nad wodę. W tym roku prawdopodobnie wybiorę się tam na 2-3 miesiące i mam zamiar wziąść ze sobą spinning tyle ,że nie znam tamtejszego prawa wędkarskiego nie wiem ile by kosztowało zezwolenie i gdzie się o nie starać, słyszałem tylko ,że jest tam kategoryczny zakaz zabierania wszelkich złowionych ryb przez co mają tam rybne wody więc warto byłoby spróbować . Może któryś z forumowiczów miał okazję połowić w tym pięknym kraju i wie co nieco na ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś szukałem trochę informacji o łowieniu w tym kraju. Mój znajomy mieszkał w okolicach Amsterdamu przez 10 lat. Mówił, że jest co łowić. Tu masz info, nawet w j. polskim, nie to co nasze PZW:

http://www.sportvisserijnederland.nl/ (kliknij na naszą flagę, pobierzesz plik z przepisami i zasadami łowienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...