Skocz do zawartości

pomoc przy skompletowaniu sprzetu do matchowki (niedoswiadczony uzytkownik))


DamianS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Jestem nowym użytkownikiem, dzisiaj się zarejestrowałem i potrzebuje waszej pomocy.

 

Moja przygodę z wędkarstwem zacząłem jako mały chłopiec. Razem z dziadkiem dwa razy dziennie potrafiliśmy być na łowiskach i tak przez wiele lat az do okresu studiów,pózniej trochę podróżowałem no a od kilku lat osiedliłem się na stale w Krakowie i postanowiłem rozpocząć przygodę z wędkarstwem na nowo. Jak widać przerwę mam ogromna bo kilkunastoletnia ale mam nadzieje ze to jak jazda na rowerze której się nie zapomina. No i właśnie chciałbym was prosić abyście polecili mi jakieś dobry i rozsądny sprzęt do wędki Jaxon Charisma Match, 4.20m, wędzisko jest kompletnie nowe, przeleżało za szafa kilka ładnych lat i nie miałem okazji jeszcze jej użyć.

 

Czego potrzebuje, a mianowicie:

- kołowrotek (max 250 zl, no chyba ze naprawdę warto dołożyć jakieś 50zl i czuć różnice no to tak) co sadzicie o:

       DRAGON Maxima HS Match RD830iT?

- żyłka (grubość, firma)

- spławik

 

Chodzi o skompletowanie tego wędziska aby na nowo moc poczuć tego bakcyla. Jezeli znacie jakies fajne tutoriale jak to wszytko powiazac to tez bede wdzieczny.

 

Gdzie bede łowił? Chyba w ten weekend wybiorę sie na jakiś prywatny stawik aby poćwiczyć łowienie (jak znacie jakieś fajne miejsca to możecie polecić, oczywiście w okolicach Krakowa)

Prosze o wyrozumialosc, wiem ze to pewnie odgrzewany kotlet ale licze na wasza pomoc.

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez DamianS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...