Skocz do zawartości

Tajemniczy sprzęt


Grendaable
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! 

Jestem totalnym nowicjuszem, swoją przygodę zacząłem znajdując wędkę z kołowrotkiem. 
Teraz szukam informacji o tym sprzęcie, póki co nigdzie nic nie znalazłem, a chciałbym jednak wiedzieć, co trzymam w ręku ! icon_smile.gif 

Mianowicie - kołowrotek - EUROSTAR GSM-2 MATCH - czy ktokolwiek jest mi w stanie cos powiedzieć o tym ? icon_smile.gif 

Wędka - Jaxon Selection 2000 TELE 420 - o tym znalazłem tylko tyle informacji, że jest dobra jak na sprzęt Jaxona. Proszę o więcej informacji icon_smile.gif 

Pozdrawiam, 

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nowicjuszem się nie czuję a też niewiele znalazłem. :)  

Znalazłem konto na fejsie, którego nie mam - Eurostar.hu. Koledzy mają konta, więc może pomogą.

Znalazłem stronę firmową http://www.eurostar.hu/ i po rozejrzeniu się znalazłem katalog, który się nie otwiera. Nie znalazlem za to opisów produktów, schematów, itp, czyli to najzwyczajniejszy dystrybutor gotowego sprzętu, który robi dla nich ktoś inny a oni dają tylko swoją markę. Jest jednak pewien pozytyw. Ten kołowrotek kosztuje 7000ft, jest inny, uboższy, który kosztuje 200ft, w oczy wszedł mi też jakiś ubogi DAM za 20000ft. Jest też reklama przesyłki kurierskiej za 1500ft i już na tej podstawie można wyciągnąć wniosek, choć dość ryzykowny, a mianowicie w odniesieniu do Jaxona ale bez porównania, chodzi o schemat. Tani Jaxon za 40zł to ten za 2000ft. Twój za 7000ft będzie odpowiednikiem młynka za 150zł i jak na Jaxona to już nie jest źle. Ten DAM w takim układzie kosztowałby 400zł i jest to jak najbardziej realne.

 

Aby poczynić dokładniejsze, bardziej adekwatne i rozsądniejsze porównania należałoby sprawdzić kilkanaście młynków z cenami u nas i dopiero wyciągnąć wnioski. Linki masz potrzebujesz już tylko chęci i czasu. :) 

A i jeszcze jedno. Zauważyłem, że logo katalogowe Eurostar jest podkładem pod logo Silstar podczas gdy inne są oddzielnie, a to dobrze wróży, bo Silstar pamiętam jako dobry, tani i wytrzymały sprzęt kiedy był jeszcze wszechobecny na naszym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...