Skocz do zawartości
Supergrover

WODNIK SZUWAREK HD

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wybrałem odpowiedni dział. Jeżeli nie to proszę admina/moda o przeniesienie tematu/postu w odpowiednie miejsce. Chciałbym zaprosić Was na mój kanał na YouTube. Możecie tam zobaczyć podwodne życie ryb, a już niedługo również relacje z wędkarskich wypraw. Pozdrawiam. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam ponownie. Dokupiłem kilka gadżetów do kamery. Zrobiłem też krótki film z prezentacją tych akcesoriów. Na YT takich filmów jest niewiele, a polskojęzycznych nie ma wcale, więc przełamałem naturalną nieśmiałość i coś tam podukałem na ten temat. Zdecydowanie niszowy temat. Mam nadzieję, że się komuś przyda. :)

Edytowane przez wind

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie się to ogląda, mam nadzieje że będzie tego więcej ;)

Proszę. :) Dobiłem do 100 subów. Macie chwilę to obejrzyjcie. Do udziału w konkursie też zachęcam.

Edytowane przez Supergrover

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wędkarską ekipę. Przypominam, że cały czas trwa konkurs w którym wygrać możecie 200 gumek (spinningowych oczywiście) oraz komin z motywem czaszki. Bardzo gustowny.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widze, że kanał się rozwija. Dobra robota, oglądam wszystkie filmy :D

Wielkie dzięki za dobre słowo. To motywuje! 

W wolnej chwili zachęcam do obejrzenia relacji z zawodów Pomorskiego Przewodnika Wędkarskiego. Wyjątkowy klimat i ponad 250 kilogramów złowionych ryb. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zapraszam do obejrzenia części drugiej z Krążna. Tak spektakularna jak poprzednia nie jest, ale jesiotr pływa przed kamerą jakbym mu zapłacił. :) Zachęcam też do udziału w konkursie z okazji 200 subskrypcji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdyby ktoś znalazł wolną chwilę to zapraszam do obejrzenia filmu z wakacyjnego wędkowania. Za ewentualne komentarze, lajki i subskrypcje z góry dziękuję. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Film byłby pewnie dłuższy ale jeden z wędkarzy widząc, że wrzucam coś co chwilę do wody przyczepionego na żyłce zadzwonił po Policję w00t.png , bo myślał że kłusuję. W sumie zachowanie godne pochwalenia... szkoda tylko, że mnie nie spytał co robię. wink.png Widać, że sporo ryb choruje na wrzodzienicę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Woda trącona, więc i jakość pozostawia sporo do życzenia, ale że po raz pierwszy udało mi się nagrać lipienia to ten krótki film postanowiłem wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do rozstrzygnięcia konkursu został raptem tydzień. Przypomnę, że dodatkowo wygrać możecie dwa woblery widoczne na zdjęciu.
Szczegóły na filmie powyżej. Zachęcam do udziału. 

20170205_095652.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Film nie należy do wędkarskich. Zademonstrowałem w nim kamerkę sportową, którą ostatnio kupiłem. Jak sam szukałem info o niej to niestety stwierdziłem, że polskojęzycznych filmów na jej temat prawie nie ma. Coś tam więc postanowiłem wydukać na jej temat.

Edytowane przez Supergrover

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciąg dalszy szuwarkowej kuchni. Tym razem hicior, co potwierdziły wykonane (na wodzie PZW) testy. Kulki zdecydowanie sprawdziły się w boju, więc z pełną odpowiedzialnością udostępniam film i polecam do samodzielnego wykonania.  

1496583061760187.JPG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi