Skocz do zawartości

Teleskop na żywca i trupka z gruntu


obcy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym kupić ciężką typową gruntówkę do połowu na żywca i trupka z gruntu. Czy mógłby mi ktoś coś konkretnego polecić. Tak jak w temacie interesują mnie teleskopowe - wiem, że słabsze, natomiast chodzi o transport. Dodatkowo jakby ktoś mógł polecić dobry kołowrotem z wolnym biegiem do tego zestawu.

 

Wędka +/- 150zł

Kołowrotek +/- 200zł

 

Czekam na jakieś podpowiedzi i z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie musi, mam Dragona Maxime Baitfeedera, mogę sobie przerzucić z feedera.

 

Więc i tak z wolnym biegiem, ale nie dlatego zapytałem. Zapytałem, bo przypuszczam, że chcesz wykorzystywać ten wolny bieg do gruntówki z trupkiem, a jest to całkowicie zbędny "bajer". Nigdy łowiąc sandacze na trupka nie stosowałem, ani wolnego biegu, ani nawet nie otwierałem kabłąka, by dawać rybie luzu. Wystarczyło, że położyłem kije poziomo na dwóch podpórkach, podwieszałem dzwoneczek i opuszczałem go do samej ziemi. Jak już miałem branie, a sandacz podnosił dzwoneczek, to natychmiast dostawał "w nos". I zawsze cięty był już w przełyku! Nie brałem na serio bzdur wypisywanych w książkach, artykułach, itp. Mam własny, wypracowany przez wiele, wiele lat system, który nigdy mnie nie zawiódł, ani z brzegu, ani z łodzi.

 

Ale ok chcesz podpowiedzi, to może ten kołowrotek spełni Twoje oczekiwania? Tutaj w dziale "Gruntówka" znajdziesz wiele pochlebnych opinii o nim. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...