Skocz do zawartości

Naprawa wędki Fish Hunter 300 float, urwana szczytówka.


Userr1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Posiadam, prawie nową nie używaną wędkę  Mikado Fish Hunter 3,0m cw: 30. Wędka doznała złamania szczytówki i teraz po wklejeniu nowej końcówki ma 2,7m - ma tylko trzy (łącznie z szczytówką te przelotki, między przed ostatnią przelotką, a szczytówką odstęp to 72cm.) - nie wiem czy coś z niej będzie, czy nie za duży odstęp?

Boje się, że z tak dużym odstępami, wędka nie wytrzyma i się złamie. Byłem w wędkarskim i Pan jedynie miał samą końcówkę którą wkleił, a nie posiadał takiej dodatkowej przelotki, żeby dać pomiędzy szczytówkę a przelotkę.

 

Jak Państwo myślą, można na takiej wędce łowić, czy należy odkleić ta wklejoną końcówkę i znaleźć gdzieś dodatkową przelotkę i ponownie wkleić tą końcówkę?

W sumie to nawet nie jestem pewny, czy tam wcześniej była ta przelotka po drodze czy nie. Wędka z opisu posiada trzy sekcje, teraz łącznie z tą końcową przelotką ma właśnie trzy te oczka. Pytanie jak liczymy te sekcje czy tylko te ruchome czy ruchome + ta jedna stała z początku?

 

Ktoś coś poradzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź.

Niby ten ale ten ma razem aż 5 przelotek (łącznie z szczytówką), mój teraz ma 3 (łącznie z szczytówką). To znaczy, że brakuje 2 a nie 1 ?

Czy brak tej przelotki może mieć negatywny, destrukcyjny wpływ na wędkę? Czy mogę bez tej przelotki łowić? 

 

To chyba nie to zdjęcie, bo tam jest opis na wędce Float 400...

Edytowane przez Userr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To chyba nie to zdjęcie, bo tam jest opis na wędce Float 400

 

Oferta dotyczy 300, ale zdjęcie jest, jakie jest. Wystarczy odliczyć 1 element, a i tak widoczna jest ta ruchoma przelotka.

A pewnie, że można uszkodzić szczytówkę, bo już nie będzie pracowała prawidłowo. Ale... przecież to tylko zabawka za 44 zł (aż!). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...