Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zamierzam kupic 2 wędki. Jedną pod sandacza i drugą pod TYPOWO okonia. na oby dwie wędki planuje wydac 300/320 zł, czyli na jeden kijek przypada ok 150 zł. Wędka pod sandacza z fajną czułą i wytrwałą szczytówką. Wędka pod okonia, ma czuc kazde branie, ale również musi byc wytrzymała w razie szczupłego.   Z góry wielkie dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozejrzyj się w serii KONGER Ultris. Mam dwa wędziska z tej serii (Micron i DropShot), spełniają w 100% swoje zadanie. Seria w bardzo przyzwoitych cenach, jakościowo na poziomie co najmniej o jedną półkę wyższych cenowo z konkurencji, .

Spełnią Twoje potrzeby z nadwyżką.

Edytowane przez Alexspin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Alexspin napisał:

Rozejrzyj się w serii KONGER Ultris. Mam dwa wędziska z tej serii (Micron i DropShot), spełniają w 100% swoje zadanie. Seria w bardzo przyzwoitych cenach, jakościowo na poziomie co najmniej o jedną półkę wyższych cenowo z konkurencji, .

Spełnią Twoje potrzeby z nadwyżką.

Nie ma ich dostępnych w sklepie ;c

A co powiedziałbys na Jaxon Grey Stream

Edytowane przez wind
edycja linku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

do wyboru, do koloru Wędka Konger Ultris Jig- Allegro

i ostatnie sztuki tutaj Wędka Konger Ultris Jig-CentrumWedkarstwa.pl (nota bene dobry sklep).

Tego Jaxona miałem w ręku tylko "na sucho" w sklepie, sprawia dobre wrażenie, ale czytałem opinie zarówno pozytywne, jak i negatywne. Z Jaxonem różnie bywa. Jeśli miałbym polecać z ich stajni jakąś serię to Ferox, ale chyba będzie trudno znaleźć, bo wycofana z oferty, a ludzie nie pozbywają się używek bo jest zajefajna. Poza tym zarówno Grey, jak i Ferox są cięższe od Ultrisów, a przynajmniej dla mnie ma to duże znaczenie.

Pozdrawiam.

Edytowane przez hege
edycja linków

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi