Jump to content

Alexspin

Zespół AS
 • Content count

  2999
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2289

6 Followers

About Alexspin

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 01/26/1949

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.lkdpp.pl/
 • GG
  12310149

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
 • Mój rekord
  nie prowadzę statystyki, wędkuję dla relaksu

Informacje o profilu

 • Imię
  Aleksander Jan
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  O/Sieradz, O/Piotrków, O/Skierniewice
 • Zainteresowania
  sex, wędkarstwo, żeglarstwo

Recent Profile Visitors

14229 profile views
 1. Alexspin

  Wędka spinningowa

  @O.R. chyba chodzi o to, że posiadana przez Niego wędka ugina się już przy najmniejszych przynętach, lejący się krowi ogon, a chciałby sztywniejszą, o mniejszym ugięciu. Stąd wskazania w zamieszczonych przeze mnie linkach.
 2. Alexspin

  Legitymacja członkowska

  Nie sądzę. Wyraźnie napisał: Wydaje się więc, że kartę wędkarską już posiada. Odnoszę wrażenie, że cały problem sprowadza się do manipulacji Pana Skarbnika. Jak wszędzie są Ludzie i ludziska... Dwa lata temu miałem taki przypadek. Wykupywałem dopłatę w O/Skierniewice. W cenniku było "dla zrzeszonych 45.-zł", "dla niezrzeszonych 85.-zł". Pan Skarbnik uznał, że ponieważ nie jestem zrzeszony w ich kole, to mam zapłacić tę wyższą składkę. Sprawa oparła się o ZO. Dopiero ktoś z ZO wytłumaczył Panu Skarbnikowi, co to znaczy "zrzeszony".
 3. Alexspin

  Legitymacja członkowska

  ""Pan skarbnik" bredzi. W ciągu mojej kariery wędkarskiej trwającej już ponad 60 lat, wielokrotnie zmieniałem przynależność, choćby ze względu na zamieszkanie, lub nawet okresowy pobyt w innym okręgu. Chory byłby obowiązek zmiany legitymacji z tego powodu.
 4. Alexspin

  Wędka spinningowa

  To dobre rozwiązanie. Ten model będzie pasował do Twoich założeń. Jednak gdybym miał polecić jednoznacznie, sugeruję ten model. W pełni pokryje Twoje potrzeby - mimo niewielkiej długości dynamika tego kijka pozwala na porównanie z kijkami 240cm, obsługuje przynęty od 2 do 20g, nie przestraszy się szczupaka ani sandacza przyzwoitych rozmiarów. Moja Pani używa go już trzeci sezon i jest to Jej ulubione wędzisko.
 5. Alexspin

  Jaką gumę

  Ja napiszę przekornie - od 1-maja, jak zwykle zaczynam "szczupaczenie" o Algi 2.
 6. Alexspin

  Plecionka do spinningu

  Oczywiście! Poleci plecionkę, która od roku lub więcej nie znalazła nabywcy... Po latach doświadczeń twierdzę, że najlepszą plecionką do spinningu jest ta, która mi się sprawdza na moich łowiskach i rybach oraz zestawach jakie używam. Mam 4 skompletowane zestawy i na każdym jest inna plecionka. Hype Tacle nie znam, a Berklay'a - co najmniej nie polecam...
 7. Alexspin

  Przynęta

  Wahadełka POLSPING Alga 1-2, Gnom 1-2, Kalewa 1-2. Gumki seledynowe, zielone z brokatem 3-4".
 8. Alexspin

  Kołowrotek

  Z tym się zgadzam, ciężar kołowrotka ma duże znaczenie w zestawie XUL. Dla tego od ubiegłego sezonu z kijkiem 1-7g (od Mekamila) jest sparowany Fuego LT1000, zaledwie 20g cięższy od Stradica 2000S. Ta para tworzy niemal doskonałe narzędzie do okoniowych łowów.
 9. To nie jest tylko kwestia szpuli, jej głębokości lub pojemności. To kwestia mechanizmu i jego wytrzymałości.
 10. Alexspin

  Wędka spinningowa

  Ultris Jig Zander tani, przyzwoity. Model CHC-28-11-213 w okolicach Twojego budżetu, niemal niezawodny. Linki wyłącznie poglądowe.
 11. Z mojego doświadczenia, z czystym sumieniem polecam: - wędzisko - kołowrotek - plecionka - przypony Zestaw tani i przyzwoitej jakości. Idealny do rozpoczęcia przygody z ultra lightem i okonkami. Jeśli okonie w większych rozmiarach, zbliżonych do rekordowych, proponuję taki sam zestaw, tylko wszystko o numer mocniejsze. Ps Osobiście przy okoniowaniu używam przyponów Surfstrand i nie zauważyłem, aby przeszkadzały one okoniom.
 12. Alexspin

  Wędka spinningowa

  ???
 13. Alexspin

  Obciążenie

  Czeburaszka
 14. Alexspin

  teren prywatny

  Przepis jest jeden, jednoznaczny i przejrzysty. Przytoczył go Jakub. Jeśli ktoś, kiedyś został oszukany przez Państwo (kiedyś to nie znaczy, że teraz się to nie zdarza), lub przez poprzedniego właściciela, ma prawo dochodzić odszkodowania na drodze sądowej. Przy zakupie działki nadwodnej i nie tylko, należy zachować szczególną staranność i zbadać wszelkie dostępne dokumenty, mapy geodezyjne i plany przestrzenne, bo można kupić działkę, która za kilka lat będzie MOP-em, albo nadbrzeżnym, ogólnodostępnym terenem rekreacyjnym.
 15. KONGER Troker Spin H masz do wyboru kilka długości, które będą pasowały do Twoich potrzeb. Wędzisko niemal niezniszczalne, choć ciut tańsze niż Twój budżet. Ps Jeśli zainteresowało by Cię, mam takie na zbyciu ( 228 cm, jeden raz nad wodą), za ciężkie dla mojej Pani. 100.- wraz z wysyłką.
×