Jump to content

Alexspin

Zespół AS
 • Posts

  3149
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Alexspin

 • Birthday 01/26/1949

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.lkdpp.pl/
 • GG
  12310149

Informacje o profilu

 • Imię
  Aleksander Jan
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  O/Sieradz, O/Piotrków, O/Skierniewice
 • Zainteresowania
  sex, wędkarstwo, żeglarstwo

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
 • Mój rekord
  nie prowadzę statystyki, wędkuję dla relaksu

Recent Profile Visitors

15563 profile views

Alexspin's Achievements

Grand Master

Grand Master (14/14)

 • Helpful Rare
 • Reacting Well
 • Very Popular Rare
 • One Year In
 • One Month Later

Recent Badges

2.5k

Reputation

 1. Na bassa raczej to nie wygląda, ale tautoga faktycznie mogłaby być, tym bardziej że z Atlantyku do Kopenhaci nie jest aż tak daleko, żeby nie mogła się zabłąkać
 2. Muszę przyznać Ci rację. Nie zwróciłem uwagi na to, że kolce grzbietowe są zrośnięte błoną. Jeszcze dodatkowo, ta plamka na przednich kolcach... Ale dylemat pozostał, ciekawe czy ktoś zidentyfikuje tego stworka.
 3. Właśnie taką mają cierniczki, ten podhaczony jest dość jasno ubarwiony, ale może to być wpływ środowiska. Ale nie upieram się.
 4. Wygląda mi to na cierniczka północnego (Pungitius pungitius) ale prezentacja mocno maskująca wygląd, nie widać szczegółów.
 5. Listopadowa noc z soboty na niedzielę, o drugiej w nocy ŻONA po cichutku wymknęła się z małżeńskiego łoża i zeszła do piwnicy. Wszystkie wędki połamała drobno siekierą, wrzuciła do pieca, do tego dodała kołowrotki i wszystkie przynęty. Ponton poszarpała grabiami a do silnika nalała kilka blistrów superglue. Potem wróciła do sypialni, do ciepłej pościeli i przytuliła się z miłością do boku swego nic nie podejrzewającego, śpiącego męża. Była przeświadczona, że już do końca życia cały swój wolny czas będzie przeznaczał na ich miłość. Zasnęła nie zdając sobie sprawy, że do końca życia pozostały jej już niecałe cztery godziny.... Małżeństwo zaplanowało sobie wieczorne wyjście. A że byli niezwykle ostrożni włączyli nocne oświetlenie, ustawili automatyczną sekretarkę, przykryli klatkę z papugą i zamknęli kotkę w piwnicy. Następnie zadzwonili po taksówkę. Para postanowiła poczekać na taksówkę przed domem. Otworzyli drzwi by wyjść z domu. Tymczasem kotka wylazła z piwnicy przez uchylone okno i tylko czekała na otwarcie drzwi, by wśliznąć się do mieszkania. Nie chcąc, by kotka buszowała po domu, mąż wrócił do środka. Zwierzak wbiegł po schodach na górę, mężczyzna pobiegł za nim. Kobieta wsiadła do taksówki, która właśnie nadjechała. Nie chcąc, by kierowca domyślił się, że dom będzie pusty i bez opieki, wyjaśniła że mąż właśnie mówi "dobranoc" jej matce i za chwilę zejdzie. Kilka minut później mąż wsiadł, a kierowca przekręcił kluczyk w stacyjce. Tymczasem mąż zaczął się usprawiedliwiać: Przepraszam, że zajęło mi to tyle czasu, ale ta wredna suka najpierw schowała się pod łóżkiem. Szturchałem ją parę minut wieszakiem spieprzyła do łazienki i wcisnęła się pod wannę i jak dostała z buta to wreszcie wylazła! Potem zawinąłem ją w koc, żeby mnie nie podrapała i zwlokłem jej tłustą dupę po schodach i wrzuciłem z powrotem do piwnicy!
 6. Gratulacje! Trzeba przyznać, że kawał prosiaka.
 7. Moim skromnym zdaniem wędkarstwo angielskie, a polskie to dwa różne światy. Warto przeczytać, ale z zastosowaniem już dość trudno.
 8. Jest na Allegro ale nie wiem czy to rozsądna cena.
 9. W okręgach, w których najczęściej wędkuję - Sieradz, Piotrków, Skierniewice - jest ograniczenie do dwóch haczyków. Musiałem z SALMO Wahcky usunąć środkową kotwiczkę.
 10. Czyli dopuszczalne tylko na "trupka"?
 11. A to jest zakaz? Widzisz ja tak znam się i interesuję metodą żywcową. Systemiki są w ofertach handlowych, w katalogach, w sklepach, więc myślałem, że są dopuszczalne. Na marginesie - nigdy nawet nie próbowałem tej metody wędkarskiej i jestem zwolennikiem całkowitego zakazu jej stosowania.
 12. Dzięki HaDe, super tabelki. Porównanie grubości popularnych cienkich plecionek - od lewej: Momoi Oshikage 0,053 Sunline Siglon PEx4 #0.5, 8lb Sunline Siglon PEx4 #0.2, 3lb Siglon PEx4 0.2 a nawet 0.5 cieńszy od najcieńszej oshikage i znacznie mocniejszy.
 13. Firma ogłosiła nabór na stanowisko głównego księgowego. Określonego dnia kandydaci zebrali się i czekali w kolejce na swoje rozmowy kwalifikacyjne. Pierwszego kandydata szef firmy pyta - ile to jest 2+2 - ten odpowiada 4. Szef mu ładnie podziękował i kazał wołać następnego któremu tez zadał to samo pytanie i ten kandydat odpowiedział że 4. Temu również szef podziękował i zaprosił kolejnego kandydata. Wśród zebranych już rozeszła się wieść że szef zadaje jedno pytanie i że odpowiedź cztery nie gwarantuje pracy, więc kolejni kandydaci odpowiadali że 2+2 to 5 albo 3 albo 2 i wszystkim pracodawca grzecznie dziękował. Pojawił się wreszcie jakiś człowiek który na pytanie ile to jest 2+2 odpowiedział pytaniem - a ile szef potrzebuje żeby było? Dostał angaż.
 14. Właśnie mam i tak robię, choć te 13-ki i 14-ki są z mich i Twoich pieniędzy, bo z budżetu Państwa, który tworzy się z naszych podatków. Ani rząd ani PIS nie mają "swoich" pieniędzy, tylko NASZE, a rozdawnictwo z nie swojego jest łatwe. Wracając do tematu: Wysoko rozwinięte acz dzikie plemię, złapało w dżungli Polaka i oznajmiło - podaj liczbę, której nie ogarniemy albo cie zjemy! Rodak nasz odpowiedział szybko ... "od ch...a" Starszyzna przez dwa księżyce obradowała, kombinowała i nic nie wymyśliła. Więc zaklinając darowanie życia naszemu rodakowi , poprosiła o zdefiniowanie tej magicznej liczby. Polak wyjaśnił: od ch...ja to tyle, jak stąd w piz...u. ------------------
×
×
 • Create New...