Jump to content

Alexspin

Forumowicz
 • Content count

  2379
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1579

4 Followers

About Alexspin

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.lkdpp.pl/
 • GG
  12310149

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
 • Mój rekord
  nie prowadzę statystyki, wędkuję dla relaksu

Informacje o profilu

 • Imię
  Aleksander Jan
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź, Piotrków, Sieradz, Skierniewice, Częstochowa
 • Zainteresowania
  sex, wędkarstwo, żeglarstwo

Recent Profile Visitors

3273 profile views
 1. Alexspin

  Tani multiplikator

  Niestety, jeśli zamierzasz używać przynęt do 120g, to ŻADEN multiplikator w założonym przez Ciebie przedziale cenowym nie wytrzyma takiej operacji, a właściwie wytrzyma BARDZO KRÓTKO!
 2. Alexspin

  Tani multiplikator

  Oj tak, palnąłeś. Primo najmocniejsze+najlżejsze = niemożliwe. Secundo najmocniejsze +150/200zł = nierealne. Wejdź na Jerkbait dowiesz się wszystkiego, a nawet jeszcze więcej.
 3. @Olosonkos, imienniku, nie kombinuj. Rynek jest dobrze nasycony sprzętem, jeśli się poszuka, to bez trudu łatwo znaleźć zupełnie przyzwoite wędziska spinningowe za zupełnie strawne ceny. Jeśli obawiasz się, że Ci nie przypasuje spinning, to rozejrzyj się za używką. Mam też na zbyciu, jeśli jesteś zainteresowany odezwij się na Priv.
 4. Alexspin

  mandacik

  Wszelkie wnioski i pozwy do sądów najlepiej składać osobiście w biurze podawczym. Niestety w sądach jest taki bałagan, że dokumenty przesyłane pocztą nierzadko zawieruszają się. Dowody złożone do sądu w oryginale, po zakończeniu sprawy prawomocnym orzeczeniem, na wniosek składającego, są zwracane.
 5. Alexspin

  mandacik

  Mandatu sąd nie cofnie, bo nie ma takiej możliwości, ale może umorzyć grzywnę. Tutaj akurat jest wyjaśnienie w sprawie mandatu drogowego, ale w znacznym stopniu odnosi się ogólnie do nakładanych mandatów. Jednak najprostsza droga, to odmowa przyjęcia mandatu, gdy masz 100% pewności, że masz rację, bo jeśli przegrasz w sądzie to grzywna nakładana przez sąd zazwyczaj bywa 3-krotnie wyższa niż mandat.
 6. Alexspin

  mandacik

  Jako skromną wiedzę tego idioty wystawiającego mandat. Niestety w obecnych czasach wszelkie urzędasy mają wyprasowaną korę mózgową i brak znajomości przepisów na płaszczyźnie na jakiej się poruszają. Może to być uznane za błąd proceduralny bez wpływu na meritum sprawy i nie mieć żadnego wpływu na rozstrzygnięcie sądowe. Weź dobrego adwokata, wybroni Ci tę sprawę na 100%, a przy okazji "wydoi" Cię z pieniędzy.
 7. Alexspin

  mandacik

  Nawet się nie namyślaj. Na Twoim miejscu szedłbym do sądu, choćby po to żeby dać idiocie nauczkę. Masz 99,99% szans na wygranie, choć w obecnym stanie popsutego sądownictwa nigdy nic nie wiadomo.
 8. Alexspin

  Znalezione w sieci

  Oj Andrzeju, póki co nie kliknę Ci za to "serduszka"...
 9. Alexspin

  mandacik

  Dokładnie! Przykro mi, ale nazwę to po imieniu - jeden idiota wypisał mandat, drugi go przyjął - inaczej nie da się tego skomentować...
 10. Alexspin

  Plecionka spider tex pajęcza nić

  Niestety, żadnej "trfałej" nie znam. Jeśli chodzi o trwałe, przyzwoitej jakości i na średnią kieszeń, mogę polecić KAMATSU Techron Olive Green.
 11. Alexspin

  Jezioro gowidlińskie

  Rozbawiłeś mnie do łez...
 12. Alexspin

  Plecionka spider tex pajęcza nić

  Jarku, mylisz się, nieświeże to są te plecionki, bo mało kto kupuje ten shit i leżą latami na półkach. Odradzam nawet najgorszemu wrogowi! Gorsze są chyba tylko plecionki Shiro Mistrall.
 13. Alexspin

  Co nowego kupiliście?

  Historia... To se ne wrati…
 14. Alexspin

  Co nowego kupiliście?

  Nie jesteś zapewne starszy ode mnie, a ja mam odwrotnie, nie chce mi się siedzieć w bezruchu i gapić się na spławik lub nasłuchiwać sygnalizatora. Może dla tego, że robię się ślepy i głuchy... Wolę rzucać przynętami, może nawet na ślepo trafię rybę choćby w łeb...
×