Jump to content

Alexspin

Forumowicz
 • Content count

  2414
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1648

4 Followers

About Alexspin

 • Rank
  Mistrz
 • Birthday 01/26/1949

Kontakt

 • Strona WWW
  http://www.lkdpp.pl/
 • GG
  12310149

Wędkarstwo

 • Lubię
  Wędkarstwo spinningowe
 • Mój rekord
  nie prowadzę statystyki, wędkuję dla relaksu

Informacje o profilu

 • Imię
  Aleksander Jan
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Łódź, Piotrków, Sieradz, Skierniewice, Częstochowa
 • Zainteresowania
  sex, wędkarstwo, żeglarstwo

Recent Profile Visitors

4137 profile views
 1. Nie będę chodził z tego powodu w żałobie...
 2. Sorry, Kolego. Rzucanie przepisami to nie jest instrukcja rzucania przynętą lub opinia o używanym sprzęcie. Ja z tego żyję, jeśli chcesz w tym zakresie opinię podatkową, bardzo proszę sprecyzować pytanie i wpłacić honorarium... Jeśli Ci to odpowiada zapraszam na Priv.
 3. Janusz, przecież to Twoje pieniądze, zrobisz z nimi co zechcesz, a jeśli odliczysz w PIT to efekty powstaną w postaci wezwania do złożenia korekty i mandatu za wadliwe zeznanie. Właściwie Koledzy wyżej wyczerpali temat, więc nie będę po nich powtarzał. Pozdrowionka (doradca podatkowy 00953)
 4. I tak właśnie zrobiłem...
 5. Mam odczucie, że to z ich strony próba zniechęcenia. Ostatecznie dodatkowy wędkarz, to konkurencja. Nie łowię ani na grunt, ani na spławik - wyłącznie spinninguję, ale już dwukrotnie spotkałem się z negatywnymi opiniami o łowiskach - "nie warto, bo tam od cholery zaczepów, zgubiłem tam mnóstwo przynęt". Mimo to pojechałem i okazało się, że owszem zaczepy są, może nawet więcej niż gdzie indziej, ale są też ryby, a kilkakrotne odwiedziny tych łowisk uszczupliły moją amunicję zaledwie o jedną przynętę...
 6. Ja nie, trzy lata temu "wessał" mnie w 100%% casting, ale łowi nim kolega w warszawskiej Wiśle i bardzo sobie chwali.
 7. Wybrałbym tę. Obsłuży Ci przynęty w zakresie od 10g w przyzwoitym komforcie, do 40g bez zagrożenia awarią.
 8. Alexspin

  Najlepszy przyjaciel człowieka

  Oj siwiutka już mordka ale śliczny.
 9. Alexspin

  Najlepszy przyjaciel człowieka

  Przygotuj się kondycyjnie, bo beagle potrzebują dobrego wybiegania. Jeśli nie będzie wybiegana, to będzie z niej baleronik i pogryzione meble. A tak teraz wygląda Ziva Ma 70cm długości bez ogona, 40cm w kłębie i waży 20kg.
 10. Alexspin

  Najlepszy przyjaciel człowieka

  Wiedzieliśmy, że nie wytrzymasz i w końcu się złamiesz...
 11. Alexspin

  Porozumienia międzyokręgowe

  Z ciekawości napisałem zapytanie do ZO/Sieradz i ZO/Piotrków. Zobaczymy czy w ogóle odpowiedzą.
 12. Komu wierzyć? Strona O/Sieradz Portal PZW Burdel na kółkach...
 13. Alexspin

  Spiningowe 2020

  Trza mieć co wylać...
 14. Alexspin

  Marzenia noworoczne

  Miałem dzisiejszej nocy piękny sen: Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 grudnia 2020 r. Regulamin amatorskiego połowu ryb Rzeczypospolitej Polskiej. 1. Opłata roczna 200.- zł za amatorski połów ryb i zagospodarowanie wód, uprawniająca do amatorskiego połowu ryb, bez ograniczeń, we wszystkich wodach zarządzanych przez KZGW. 2. Każdorazowo, bezpośrednio przed wyjazdem na ryby wędkarz zgłasza ten fakt w posterunku policji najbliższym łowiska, deklarując stosowanie lub nie stosowanie zasady "No-kill"; 3. Dla stosujących zasadę "No-kill": - zabrania się zabijania i zabierania złowionych ryb; - zakaz nie obejmuje organizmów inwazyjnych, których nie wolno wprowadzać do łowisk. - po zakończeniu łowienia wędkarz zgłasza ten fakt w posterunku policji najbliższym łowiska. 4. Dla nie stosujących zasady "No-kill": - zabrania się patroszenia i obcinania głów zabieranych ryb, przed uiszczeniem opłaty za złowione i zabrane ryby; - po zakończeniu łowienia, na posterunku policji najbliższym łowiska, wędkarz wnosi opłatę 100.- zł, za każdy zabrany kilogram ryb, proporcjonalnie do ich wagi; - opłata nie obejmuje organizmów inwazyjnych, których nie wolno wprowadzać do łowisk. 5. Zabrania się łowienia metodą "na szarpaka". 6. Wędkarz ma obowiązek poddać się kontroli prowadzonej przez: - funkcjonariuszy Policji, - strażników Państwowej Straży Rybackiej, - strażników Straży Leśnej, - funkcjonariuszy Straży Granicznej. 7. W pozostałych przypadkach nie określonych w niniejszym regulaminie mają zastosowanie przepisy: - Ustawy Prawo wodne, - Ustawy prawo o ochronie środowiska, - Ustawy o rybactwie śródlądowym, - Ustawy o lasach, - Ustawy o ochronie przyrody, - Ustawy o ochronie zwierząt, oraz rozporządzeń dotyczących tych ustaw. 8. Za naruszenie przepisów niniejszego rozporządzenia, kara grzywny wynosi 5.000.- zł. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Popatrzcie, jednym 8-mio punktowym rozporządzeniem/marzeniem zlikwidowałem wiele problemów: 1. Zlikwidowałem postkomunistyczny skostniały moloch jakim jest PZW. 2. Zlikwidowałem problemy z wędkowaniem przez np mieszkańca Kłodzka przebywającego na urlopie nad J. Gaładuś. 3. Zlikwidowałem spory przy pomiarach ochronnych. 4. Zlikwidowałem spory przy rozpoznaniu ryb i ich okresach ochronnych. 5. Zlikwidowałem spory przy pomiarach przynęty. 6. Ujednoliciłem zasady wędkowania dla całego Kraju zarówno dla "NO-kill-owców" jak i "mięsiarzy". Należy mi się Nagroda Nobla w zakresie wędkarstwa - szkoda, że takiej nie ma...
×