Skocz do zawartości

Zanęta "Karpfen"(wanilia) co o niej myślicie?


Konrad2601
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio kupiłem tą zanęte i w ciągu 20 min złapałem karpia w swoim stawie.Poprzedniego dnia nęciłem tą zanętą w moim stawie i to ma raczej dużo wspólnego z moim udanym połowem.I chcę się dowiedzieć co myślicie o tej zanęcie.

Edytowane przez Konrad2601
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiele mi to mówi, nie widziałem i nie próbowałem takiej zanęty. Zanęcenie dzień wcześniej na pewno zwiększy szanse powodzenia i być może dzięki temu tak szybko miałeś branie. A może ów karpik właśnie żerował w pobliżu i zaciekawił do plusk i nowy zapach. Poświęć 5-10 wypadów na testowanie tej zanęty, spróbuj się dowiedzieć czym nęcą inni wędkarze. Możesz określić grubość i zapach tej zanęty? Intensywność zapachu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie wiele mi to mówi, nie widziałem i nie próbowałem takiej zanęty. Zanęcenie dzień wcześniej na pewno zwiększy szanse powodzenia i być może dzięki temu tak szybko miałeś branie. A może ów karpik właśnie żerował w pobliżu i zaciekawił do plusk i nowy zapach. Poświęć 5-10 wypadów na testowanie tej zanęty, spróbuj się dowiedzieć czym nęcą inni wędkarze. Możesz określić grubość i zapach tej zanęty? Intensywność zapachu?

Zapach jest waniliowy i nawet bardzo intenstwny a co do grubości to zdażają się np ziarna kukurydzy itp.ale wydaje mi się że nie jest gruba a raczej bardziej zmielona :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...