Skocz do zawartości

Zestaw spiningowy do 800zł


icool
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem tu nowy i zapewne to nieodpowiedni dział ale nie mam dostępu do komputera na chwilę obecną i męczę się na telefonie. Polecił by mi ktoś jakiś fajny zestawie na spinning tak do 800 zł max? Głównie będę łowił na większych rzekach/kanałach i z brzegu. Pozdrawiam i życzę udanych łowów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę różne te rybki, ale jeśli nastawiasz się na szczupaka/sandacza, to rozejrzyj się wśród wędzisk DRAGONA (seria CXT, Nanocore lub Moderate) kołowrotek RYOBI Zauber lub Slam (wadą ich jest brak zapasowej szpuli, którą trzeba dokupić odrębnie) lub DRAGON Maxima HS Spinn 1030i.

Gdybyś się zdecydował na wklejankę, polecam KONGER Ultris Drop Shot, a do niego kołowrotek KONGER Ultris FD 1130 lub w/w Maxima HS. Zestaw znacznie tańszy niż Twój budżet, ale użytkowo wartość znacznie wyższa niż wskazywałaby cena.

Z plecionek mogę z czystym sumieniem polecić KAMATSU Techron Olive Green i nie zapomnij o przyponach (minimum 30cm). Dotychczas używałem DRAGON Surflon i Surfstrand, są bardzo dobre, a ostatnio wypróbowałem KAMATSU Volfram X Carbon i zaskoczyły mnie bardzo pozytywnie, mocne i nie skręcają się jak inne volframy.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie znalazlem wyzej wymienionych. Allegro raczej odpada, nie wiem w jakim stanie by ten sprzet dojechal do holandii i za dlugi okres oczekiwania... Bylem w tym sklepie wedkarskim ale okazal sie wielkosci super marketu i po wejsciu zwariowalem, nie wiedzialem za co sie zabrac i w ktora strone isc haha. Za braklo czasu na dokladne ogledziny bo zostalo 25 minut do zamkniecia a bylo tam tego po prostu za duzo... a ze stwierdzilem ze nie wyjde stad bez wedki to musialem kupic cokolwiek i pomogl mi troche kolega w poszukiwaniach. Zakupilem wedzisko Shimano Lesath Ultra 10-30g 2.40m + kolowrotek Okumy Epixor Epxt40 oraz 300m plecionki Spider Wire 10.7kg, nie bylo mniejszych szpuli w poblizu i koles juz sie krzywo gapil bo byly 2-3 minuty do zamkniecia wiec wzialem co bylo pod reka... Mam nadzieje ze nie dalem dupy z wyborem bo zostawilem w sklepie tysiaka. Ps. odnosnie kolowrotka zaubera to pieknie chodzi, znajomy z ktorym bylem w sklepie posiada dwa i troche sie nim pobawilem po zakupach i mowil ze moze mi przywiezc za 2 tygodnie bo jedzie do Polski. Ale zostane chyba przy tym co mam, wczesniej tylko na federka lowilem, grunt/splawik i moja przygoda ze spinningiem dopiero sie zaczyna. Moge sie jedynie pochwalic ze po zakupach pojechalem od razu ze znajomymi na Mass'a i nowy sprzet zostal ochrzczony przyzwoicie :) Wpadl szczupaczek okolo 70cm okolo 5-6kg 

received_267484727417417.jpeg

received_446455335760725.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...