Skocz do zawartości

Wymienię kilka zapasowych szpul na inne sprzęt/akcesoria wędkarskie


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Dzisiaj nieco przeglądałem półki ze sprzętem. Te półki, do których stosunkowo dawno nie zaglądałem...

Znalazłem kilak zapasowych szpul do kołowrotków, których już nie mam...

Dwie aluminiowe szpule do shakespeare power play (2512 035) obie o pojemności 120m/0.17(3ib). Szpule nie używane, w stanie świetnym:) Ten kołowrotek jest odległościowy i szpule są płytkie, typowe do odległościówki. Do tego modelu kołowrotka mam tez zapasową korbkę. Szkoda, że nie mam kołowrotka już bo był świetny, cudo jak dla mnie...

Ale jedziemy dalej.

Jedna szpula do MItchell Avocet II G2000 FD(przedni hamulec). Pojemność 200m/0.20mm. Używana tylko kilka razy na kleniach, nie widać za wiele śladów zużycia. Kołowrotek też był dobry, ale łowiłem nim zdecydowanie za ciężko i go zajechałem:P.

Mam też dwie szpule do jakichś starych jaxonów, które tez się rozsypały chyba.. ale pamiętam, że póki działały to byłem z nich zadowolony. A mianowicie to Jaxon harmony LMD 200, pojemność 185m/015mm, 130m/0.18, 100/0.20mm. Kołowrotek z przednim hamulcem.

Druga szpula to zapasowa do jaxon spherus sm 100, pojemność 190m/1.18, 160m/0.20, 100m/0.20.

Wszystkie szpule poza shakespeare to grafity w dobrym stanie, ponieważ nie wiele ich używałem. Korbka do shakespear'a tez nowa, nie jeżdżona. Wymienię się za jakieś akcesoria, mogą być przynęty do spiningu. Rozważę każdą ofertę :P

W razie pytań śmiało:) W temacie albo pw/gg...

Pozdrawiam, Nikoś.

Mogę wstawić zdjęcia jak komuś będą potrzebne, proszę tylko napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...