Skocz do zawartości

Jakie plecionki polecacie do spiningu?


Nicco Puccini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Jakie plecionki polecacie do spiningu?

Ja przez dwa sezony używałem Power pro 0.19 i 0.23 i świetnie mi się sprawdzały, zachowywały cały czas swoje parametry, wytrzymywały na węzłach. Miałem zielone i po jakimś czasie odbarwiały się, a raczej zmieniały kolor na ciemniejszy. Dziwiłem się, że wytrzymują ponieważ moje łowiska w UK nie należały do zbyt czystych, pełno śmieci, zaczepów i różnego rodzaju pływających syfów.... Ale dawały rade. W tym sezonie po przeprowadzce z UK do PL za wiele czasu na łowienie nie mam, więc używam żyłek. Wiem jednak, że już jesienią i w następnym sezonie będę miał więcej czasu i pora uzbroić szpule w coś dobrego... Zakupić znowu power pro czy lepiej coś innego? Spinnguję głównie w rzekach, czasami w wodach stojących. łowię ciężko i bardzo ciężko, jesienią rzadko schodzę z gum poniżej 15cm, woblerów ponad 10cm i wirówek 4.... Co polecacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zostań przy Power Pro skoro już ci się sprawdziły i byłeś zadowolony. W tym sezonie wyszła nowa seria tych plecionek i zdobyła ona nagrodę na wędkarskich targach Eftex(jeśli się nie mylę) w kategorii najlepsza nowa plecionka. Można więc zaufać temu produktowi.

Szczerze nie polecam zaś tych tanich plecionek No Name, które biorą się nie wiadomo skąd i ich jedyną zaleta jest ich cena. Szybko się przecierają i niszczeją, lubią się skręcać i często tworzą się pętelki na szpuli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...