Jump to content
Stary_Anona2137

Zanenta waniliowa

Recommended Posts

Witam Panów. Dzisiaj chciałem poruszyć temat zanęty waniliowej. Słyszałem, że jest ona niezwykle skuteczna ale chciałem poczytać opinie ekspertów takich jak Wy. A wiec moje pytanie to: Czy zanęta waniliowa jest skuteczna? I jesli tak prosiłbym Panów o metody przyrządzenia jej w domu.

Zablokuje ktoś wreszcie tego trolla? To jest ten sam typ który ustawicznie tu wraca, pod różnymi nickami. Nie zadał jeszcze swojego sztandarowego pytania: "Czy to prawda że karasie jedzą g....".

8 minut temu, Ozet napisał:

Zablokuje ktoś wreszcie tego trolla? To jest ten sam typ który ustawicznie tu wraca, pod różnymi nickami. Nie zadał jeszcze swojego sztandarowego pytania: "Czy to prawda że karasie jedzą g....".

Nie wiem do końca o co Panu chodzi a chyba nie złamałem regulaminu forum. A co do karasi to żywią się owadami z wody chyba że oczywiście posiada się własne oczko wodne wtedy można stosować różnego rodzaju zanęty. 

32 minuty temu, Stary_Anona2137 napisał:

...a chyba nie złamałem regulaminu forum. 

Moim zdaniem, to tylko kwestia czasu. Ale załóżmy że się mylę... Oto przepis na prostą zanętę waniliową: 
1. Bułka tarta  500g
2. Kaszka kukurydz. 200g
3. Mąka kukurydz.  100g 4. Herbatniki Petite mielone 100g 5. Płatki owsiane mielone 100g
6. Cukier wanilinowy duży 32g
To jest receptura na wodę stojącą. Na wodę bieżącą zmniejszyć udział kaszy kuk. do 100g, natomiast ilość płatków owsianych miel. zwiększyć do 200g. 

Edited by Ozet