Skocz do zawartości

Bat jaxon genesis limited pole 7m amortyzator na karpie


dominikgold
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mieszkam w uk i ide na komercje na karpie tym.razem nie na match a na bata jak widzicie mam bata genesis limited pole 7 m zamontowalem gume 1.6 middy hi viz na 4 blanku na korku gumy dalem 50 cm bo polaczylem gume z plecionka na laczniku oczywiscie wiec moja guma bedzie pracowala w srodku bata a plecionka bedzie wychodzila ze szczytowki i tam.zamontowalem stonfo tuleje specjalnie tak zrobilem zeby nie obcinac mocno szczytowki i dopiero lacze glowna zylke z lacznikiem do plecionki wyglada spoko ogladalem na youtube koles zaproppnowal to czy macie jakies doswiadczenie z tym. Jak myslicie jaka gloena zylke dac jaki przypon i haczyk mysalem zeby dac glowna 0.16 przypon 0.12 haczyk 14 karpiowy dziekuje za odpowiedz tak to wygalda na zdj po zamontowaniu 

Screenshot_20190320-191628_YouTube.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.04.2019 o 23:08, dominikgold napisał:

moja guma bedzie pracowala w srodku bata

...dopóty, dopóki większa ryba nie zaklinuje jej w szczytówce i po amortyzatorze.

W dniu 18.04.2019 o 23:08, dominikgold napisał:

jaka gloena zylke dac jaki przypon i haczyk

...zgodnie z zasadami doboru do przynęty i wielkości ryb jakie masz zamiar łowić.

 

W dniu 18.04.2019 o 23:08, dominikgold napisał:

macie jakies doswiadczenie z tym

...osobiście żadne, ale kolega, jakieś dziesięć lat temu postanowił wypróbować takie rozwiązanie, bo została mu tylko guma tej średnicy a cieńsza, której używał "wyszła". Pojechał na komercję sprawdzić działanie i co ryba musiał składać zestaw i niemal wyrywać łącznik gumy. Aż za którymś razem wzięła większa i...zerwała zestaw ale zaklinowana guma pozostała. Niestety nie dał rady jej wyciągnąć i zerwała się na węźle. W efekcie kupił nową szczytówkę bo z tej nie dał rady wyciągnąć zaklinowanego łącznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo wyprobowalem lowilem ladne sztuki ale niestety nie na komercje polamal mi sie 2 blank na rybie ale bardzie mysle ze to wina fabryczna bo wyciagalem wieksze i nic nie bylo a tu przy 2 kg moze lepiej poszedl blank w pol wiec moje lowienie musialem konczyc matchowka wsumie spoko :) jutro zamawiam blank do wymiany 

20190421_144718.jpg

20190421_144845.jpg

20190422_130431.jpg

20190422_104553.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...