Skocz do zawartości

Tani multiplikator


Kacperrr
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć !

Ze spinningiem mam już spore doświadczenie, ale jedynie z lekkim. Ostatnio bardzo nakręciłem się na łowienie mocnymi  zestawami i chcę skompletować własny zestaw. Wędkę już raczej wybrałem - DAM Rod Yagi 42-120g, ale do niej jeszcze bardzo chciałbym dopasować multiplikator. Nigdy nie miałem kontaktu z multiplikatorami i nie mam pojęcia jak ocenić ich jakość, ani ogólnie na jakie parametry jak patrzeć.
Zestaw ma być jak najtańszy, ponieważ sam nie mam bardzo dużego budżetu i nie lubię mieć drogiego sprzętu - podczas łowienia uważa się na sprzęt, a nie na ryby. Jak już widać po wędce to nie najwyższa półka, ale wystarczająca zdecydowanie do miłego połowu. Czy polecilibyście mi jakieś możliwie jak najmocniejsze multiplikatory spinningowe (+najlżejsze) do 150/200zł? Jeżeli przypadkiem palnąłem jakąś głupotę to przepraszam i dziękuję za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎12‎.‎2019 o 22:32, Kacperrr napisał:

Czy polecilibyście mi jakieś możliwie jak najmocniejsze multiplikatory spinningowe (+najlżejsze) do 150/200zł? Jeżeli przypadkiem palnąłem jakąś głupotę to przepraszam i dziękuję za pomoc

Oj tak, palnąłeś. Primo najmocniejsze+najlżejsze = niemożliwe. Secundo najmocniejsze +150/200zł = nierealne.

Wejdź na Jerkbait dowiesz się wszystkiego, a nawet jeszcze więcej. 

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Alexspin napisał:

Oj tak, palnąłeś. Primo najmocniejsze+najlżejsze = niemożliwe. Secundo najmocniejsze +150/200zł = nierealne.

Wejdź na Jerkbait dowiesz się wszystkiego, a nawet jeszcze więcej. 

Wiem, że ogólnie "naj" jest niemożliwe :). Chodzi mi o jak najlepsze w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...