Jump to content

Zniżki


Recommended Posts

Na początku wiosny wykupiłem sobie ulgową składkę członkowską oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód jako student do 24 roku życia. Problem polega na tym, że w jesienią mam 24 urodziny i zastanawiam się czy będę musiał dopłacić coś, żeby mieć normalną składkę, wykupić składkę od zera czy po prostu do końca roku wystarczy ta, którą kupiłem. Jak na to patrzą w przypadku kontroli?

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, spuawik napisał:

...zastanawiam się czy będę musiał dopłacić coś, żeby mieć normalną składkę, wykupić składkę od zera czy po prostu do końca roku wystarczy ta...

Wystarczy ta.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, Docio napisał:

Wystarczy ta.

Dzięki, a mógłbyś napisać, gdzie można znaleźć informację, że ta wystarczy? Sam szukałem jakiegoś regulaminu czy czegoś, gdzie by było coś o składkach i nigdzie nie znalazłem, a dobrze by było, gdybym w przyszłości sam wiedział, gdzie sprawdzać takie rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Nie sprawdzisz.

Opłaty wnosi się z aktualnym w dniu wpłaty stanem prawnym i są one obowiązujące do końca swojej ważności, o ile są to opłaty całoroczne. Nie jest istotne, że w okresie obowiązywania opłat zmieni się twój status prawny. Będzie on uwzględniony dopiero przy kolejnej opłacie.

Wyjątkiem są opłaty okresowe i gdybyś po swoich urodzinach wybierał się do innego Okręgu na ryby, to wtedy lepiej zapytać się w kasie Okręgu, bo tego nie wiem, czy akurat opłaty liczone są w odniesieniu do opłaty członkowskiej, czy do faktycznego stanu prawnego.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...