Skocz do zawartości

Wędzisko - prezent dla męża.


arwena03
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

WItam ;) no więc od razu zaznaczam że jestem całkowicie zielona z tego tematu :) otóż potrzebowała bym pomocy, jak wiadomo zbliża się gwiazdka a co za tym idzie prezenty (wydaki) ;) chciała bym kupić mężowi wędkę, Kiedyś mi opowiadał że chciał by nauczyć się łowić. jaka wędka była by dobra dla początkującego, i jaką sumę trzeba by na to przeznaczyć? oglądałam wędki na allegro ale dla mnie to jakaś czarna magia :o i muszę sprawdzić czy wogóle mnie na to stac ;)

ojej, widzę że też sa podbne tamty, to zabiram się za wertowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Połączyłem posty ;). Poprawilem też tytuł, w przyszłości może jeszcze jakaś kochana żona będzie szukać wędki dla swojego faceta ;).

Jeśli tak to może gruntowki??? Fedder czy nawet typowa karpiówka skoro są karpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może dla początkującego coś z Twojego podwórka wind i bacik?

Karpie są woldi, ciężko będzie dać radę, skoro wcześniej nie łowił.

a tak do 140-150 zł coś dało by radę kupić? z tego co zauważyłam to kołowrotki i wędki chyba kupuje się osobno, a jak to wygląda z zestawami? czy lepiej by było kupić osobno? i co jeszcze jest potrzebne?

Zestawy omijaj z daleka. Za 150zł może coś się i znajdzie. Co do pozostałych gratów to .... od groma tego jest. Linki, ciężarki, spławiki, koszyki, sprężyny, przypony, haczyki, zanęty, przynęty, podpórki, siatka, podbierak, i wiele wiele innych. :D I wszystko jest potrzebne!!! Koniecznie :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna Maaaaagia... :o

sama na pewno bym już sobie z tym nie poradziła :P

e tam sznurek, ja zawsze myślałam ze wystarczy nóg nie myć przez miesiąc i je do wody włożyć :D

ps. jak bym mogła prosić linka z jakas przykładową wędką i kołowrotkiem i czyś tam co jeszcze pewnie jest potrzebne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił feedera. Karpie do 10kg kolega spokojnie pociągnie, mały białoryb bez problemu zatnie, a jak będzie miał kolega ochotę połowić na spławik to też wielkiej krzywdy nie zazna ;), ale jaki sprzęt wybrać, by się zmieścić w 150zł to nie bardzo podpowiem, bo ostatnio deczko wypadłem z obiegu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...