Jump to content

Recommended Posts

Witam. Czy ktoś posiada kij konger troker spin 240 15-40g i mógłby mi coś o nim napisać? Znalazłem wypowiedzi szczątkowe i nie dowiedziałem się w sumie nic. Jeżeli ktoś posiada owy kijek lub go używał to proszę o napisanie coś o nim. Wszystkie informacje będą mi pomocne.

Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Czy zamierzasz tym kijkiem łowić krokodyle? W naszych wodach okazy to rzadkość. Seria Troker to wędziska średniej klasy, nie najgorsze, ale i nie najlepsze. Moim zdaniem ten Twój jest trochę przyciężki, w zasadzie na solidne szczupaki, najcięższy z tej serii. Będzie Ci trudno używać go do łowienia mniejszych ryb, a z racji niewielkiej długości również mało przydatny do łowienia boleni. Jeśli jeszcze go nie kupiłeś, to odpuść sobie. Napisz na jakie ryby się nastawiasz, jakich możesz się spodziewać w swoich potencjalnych łowiskach, jakie to łowiska, czy będziesz spinningował z brzegu czy z łódki. Po uzyskaniu tych informacji może uda się coś Ci podpowiedzieć.

Ps
Moja Pani skusiła się na ten model trzy lata temu i po kilkakrotnym użyciu, od trzech lat stoi za szafą.

Edited by Alexspin
Link to comment
Share on other sites

Kij chce używać głównie do trolingu na dużych przynętach tak 15-20 cm. Łowię tylko na jeziorach. I w cenie 100 paru złotych tak w sumie ten kijek wydaje się bardzo fajny.

Okazy pewnie też są. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...