Skocz do zawartości

Prośba o pomoc dla Wędkarza


Łukasz Kołodziej
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie nazywam się Łukasz Kołodziej z zamiłowania jestem wędkarzem ,prawie 15 lat temu miałem wypadek komunikacyjny w wyniku czego doznałem urazu kręgosłupa i od tamtej pory poruszam się na wózku ,przed wypadkiem brałem udział w wielu imprezach wędkarskich i miałem bardzo dobre wyniki lecz wypadek wyeliminował mnie z możliwości startowania w zawodach na dwa lata , po dwóch latach od wypadku znowu powróciłem do wędkowania i systematycznie zajmowałem na każdych zawodach miejsca od 1 do 3 lecz mój Tato pochorował się i zmarł w 2018 roku , w jednej chwili straciłem wszystko i Tatę i możliwość kontynuacji mojej życiowej pasji jaką jest wędkarstwo , zostałem sam z Mamą i chciałbym powrócić do wędkarstwa bo tylko to jest moim życiowym celem ,niestety od śmierci Taty nie ma kto pomóc mi zjechać po klatce schodowej a mieszkam na pierwszym piętrze ,Mama też jest schorowana i dlatego przestałem wyjeżdżać na zewnątrz budynku bo wiem że to jest ogromny wysiłek by pomóc pokonać tyle stopni na klatce schodowej , niedawno zauważyłem  nietypowe urządzenie które nazywa się schodołaz  STAIRMAX lecz ze względu na niską rentę jest poza moim zasięgiem finansowym gdyż 43 tys zł to jak dla mnie jest kosmiczna cena ,jeden z przyjaciół  pomógł mi założyć zbiórkę na zakup takiego schodołaza lecz po dwóch miesiącach zbiórka zatrzymała się na kwocie 23 tys złotych i dlatego postanowiłem zwrócić się o pomoc do najlepszych przyjaciół którymi są Wędkarze , bardzo proszę o pomoc w zakupie danego urządzenia gdyż tylko w ten sposób będę mógł normalnie funkcjonować i samodzielnie pokonywać schody klatki schodowej ,zbiorniki wodne znajdują się 150 metrów od budynku mieszkalnego więc nie mogę już wytrzymać budząc się codziennie rano i gdy z okna mieszkania widzę tak piękną wodę serce mi pęka że nie mogę być nad wodą , jeśli byliby Państwo zainteresowani pomocą to wszelkie wsparcie finansowe można kierować na konto :
 
Stowarzyszenie "Nasz Dworek"
Dworek 8 59-600 Lwówek Śląski.
Nr konta: 65 8384 0009 0110 3601 2000 0003
Wpłaty zagraniczne:
PL 65 8384 0009 0110 3601 2000 0003 GBWCPLPP
Tytułem: Pomoc dla Łukasza
Nr KRS: 0000334467
( Z racji  tego że to jest instytucja charytatywna pełna przelaną kwotę można odpisać sobie od podatku )
W załączniku podsyłam dokumenty potwierdzające wiarygodność zbiórki liczę na każdą pomoc i za każdą pomoc serdecznie dziękuję , z racji tego że od kilku lat nie wychodzę z mieszkania zapraszam osobiście do zapoznania się z moją sytuacja w miejscu zamieszkania

zrzutka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...