Skocz do zawartości

www.ravenfishing.pl


MICHNIK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największy sklep wędkarski w Polsce, wielka hala o powierzchi 2000m kwadratowych mieści sie w pod Warszawskich Broniszach. Dostaniemy tu wszystko od haczyka po łódz, wiele działów dla karpiarzy, spławikowców, masa rzeczy do spinningu oraz akcesoria biwakowe.Od niedawna uruchomili stronę internetową oraz sprzedaż wysyłkową, warto kliknąć, czekam na opinie :)

http://www.ravenfishing.pl/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem pobieżnie asortyment dla spławikowców i szczerze mówiąc nic ciekawego. Albo producenci, których nazwa nic mi nie mówi, a jak już coś ciekawego znalazłem to ceny jak w sklepie u mnie na osiedlu. To, co mi wpadło w oko to podest, dość ciekawa konstrukcja i przystępna cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka,

Byłem tam dwa tygodnie temu, pytałem się obsługi sklepu o adres strony internetowej, ale o tylu domenach muszę pamiętać, że ten adres mi wyleciał z głowy..

Co do sklepu, to rzeczywiście hala pokaźnych rozmiarów, i sprzętu co niemiara,

zrobiłem małe zakupy:) kupiłem kilka woblerów oraz wahadłówkę z której jestem bardo zadowolony, nie mogę się doczekać przetestowania jej na Norweskich wodach.

Niestety w sklepie internetowym http://www.ravenfishing.pl/pl/ nie jest zamieszczony cały asortyment (wahadłówki również nie ma), z tego co się dowiedziałem umieszczają tam przeważnie produkty, których nie można dostać w innych sklepach..

Na pewno odwiedzę ten sklep jeszcze w przyszłości.

Polecam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...