Jump to content

www.ravenfishing.pl


MICHNIK
 Share

Recommended Posts

Największy sklep wędkarski w Polsce, wielka hala o powierzchi 2000m kwadratowych mieści sie w pod Warszawskich Broniszach. Dostaniemy tu wszystko od haczyka po łódz, wiele działów dla karpiarzy, spławikowców, masa rzeczy do spinningu oraz akcesoria biwakowe.Od niedawna uruchomili stronę internetową oraz sprzedaż wysyłkową, warto kliknąć, czekam na opinie :)

http://www.ravenfishing.pl/pl/

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałem pobieżnie asortyment dla spławikowców i szczerze mówiąc nic ciekawego. Albo producenci, których nazwa nic mi nie mówi, a jak już coś ciekawego znalazłem to ceny jak w sklepie u mnie na osiedlu. To, co mi wpadło w oko to podest, dość ciekawa konstrukcja i przystępna cena.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za linka,

Byłem tam dwa tygodnie temu, pytałem się obsługi sklepu o adres strony internetowej, ale o tylu domenach muszę pamiętać, że ten adres mi wyleciał z głowy..

Co do sklepu, to rzeczywiście hala pokaźnych rozmiarów, i sprzętu co niemiara,

zrobiłem małe zakupy:) kupiłem kilka woblerów oraz wahadłówkę z której jestem bardo zadowolony, nie mogę się doczekać przetestowania jej na Norweskich wodach.

Niestety w sklepie internetowym http://www.ravenfishing.pl/pl/ nie jest zamieszczony cały asortyment (wahadłówki również nie ma), z tego co się dowiedziałem umieszczają tam przeważnie produkty, których nie można dostać w innych sklepach..

Na pewno odwiedzę ten sklep jeszcze w przyszłości.

Polecam:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...