Jump to content

wędkarstwo z pasją

Zespół AS
 • Content count

  281
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

201

About wędkarstwo z pasją

 • Rank
  Specjalista

Kontakt

 • Strona WWW
  www.wedkarstwozpasja.com

Wędkarstwo

 • Lubię
  brak opisu
  Wędkarstwo spinningowe
  Wędkarstwo spławikowe
  Wędkarstwo gruntowe
  Wędkarstwo muchowe
  Wędkarstwo morskie
  Wędkarstwo podlodowe

Informacje o profilu

 • Imię
  Jakub
 • Zainteresowania
  www.wedkarstwozpasja.com

Recent Profile Visitors

1268 profile views
 1. wędkarstwo z pasją

  Haczyk - dodatkowe zadziory

  Nie wiem co Ty masz za haki że 6 jest mniejszy od 8? Dodatkowe zadziory są zazwyczaj na większych hakach np takich do rosówek czy trupka. Ewentualnie do dropshota czy czeburaszki, żeby gumy ryba nie ściągała. Białe robaki same nie zlezą z haka, który ma choć jeden zadzior. Albo je źle zakładasz albo zjadają Ci je ryby.
 2. wędkarstwo z pasją

  Klen na feeder

  Mam blisko starorzecze, tam wystarczy trochę podreptać na skraju wody i wychodzą
 3. wędkarstwo z pasją

  Klen na feeder

  Najwięcej kleni na feeder złowiłem na pijawki końskie i rosowki, zdarzały się na kukurydze, czy białego robaka. Najlepiej w miejscu gdzie są kamienie. Przed przelewem lub za nim, opaski kamienne. Jak nie ma kamieni dobre są przykosy piaszczyste, stronę burty, nawisy drzew czy traw. Polecam na Fejsie znaleźć Fishing in the shade, tam fajnie gość pokazuje jak łowi klenie.
 4. wędkarstwo z pasją

  Spinning, jesień 2020 Daiwa BG 2000

  Kołowrotek masz mały i stosując przynęty w górnym cw kija możesz go do końca sezonu zajechać. Jeśli nie przesadzisz z wagą przynęt i nie będziesz regularnie łowił metrowek to powinien wytrzymać. Ja od kilku lat z powodzeniem stosuje plecionkę Robinson Phantom Green Spin. Pisałem o niej na blogu https://www.wedkarstwozpasja.com/2020/08/plecionka-robinson-phantom-green-spin.html?m=1
 5. Robinson City Liner to dobry wybór. Mam z tej serii Percha. Jest szybki, pod większymi sztukami ładnie pracuje. Na pewno Ci się sprawdzi. Z kołowrotków mam wspomnianego Zaubera 400 już blisko 10lat. Nigdy go nawet nie smarowałem. Chodzi już coraz ciężej ale nadal dobrze się sprawuje.
 6. wędkarstwo z pasją

  Żyłka fluo

  Żyłka fluo do gruntu? pierwsze słyszę. Jak szukasz urozmaicenia to kup czerwoną. Czerwony kolor jako pierwszy zanika pod wodą.
 7. wędkarstwo z pasją

  jaxon grey stream 8-30 265 połamana gurna część

  Przepaść między użytymi materiałami do budowy. Materiał z którego robią Grey Stream C24T nadaje się na teleskopy a nie spinningi. Robinson Maverick Pike Spin przy użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem ( wyrzut, zacięcie, hol) będzie bardziej wytrzymały. Przy uderzeniach niekoniecznie.
 8. wędkarstwo z pasją

  spining

  nie ma za co, udanych łowów
 9. wędkarstwo z pasją

  Kołowrotek do feedera 360/70

  Wypraszam sobie ja znajduje róznice
 10. wędkarstwo z pasją

  Kołowrotek do feedera 360/70

  Ja mogę zaproponować Robinson Power Feeder 506 Power Feeder
 11. wędkarstwo z pasją

  spining

  Polecam kołowrotek Robinson Yoshida 308. Mam wersję 208 i w tej cenie to świetny wybór. 8 łożysk, Hamulec Power Drag i 5 lat gwarancji. Robinson Yoshida Jeśli chodzi o kij to po wybranych przez Ciebie parametrach wnioskuję, że szukasz kija pod szczupaka. Jeśli masz możliwość zobacz sobie Robinson Maverick Pike Spin 240 cm 8-28g Maverick Pike
 12. wędkarstwo z pasją

  Co to za ryba.

  wyglada na ciernika
 13. wędkarstwo z pasją

  Kołowrotek z płytką szpulą

  Nie przejmuj się niektórymi opiniami. Niektórzy po prostu zapomnieli do czego służy forum i na dodatek zapomnieli jak sami zaczynali przygodę z wędkarstwem. Zamiast rozmawiać, wymieniać się poglądami, doświadczeniami wolą pokazać "wyższość"
 14. wędkarstwo z pasją

  Kołowrotek z płytką szpulą

  Robinson Signum RD 204 na allegro za 79 zł. Ma płytką szpulę, zapasową także posiada. Choć mniej płytką... Robinson Signum
 15. wędkarstwo z pasją

  Trupek na łowisku no-kill

  Zdaje sie ,ze niejednokrotnie wałkowaliśmy ten temat tutaj, wklejałem cytaty Antoniego Kustusza. Zgadnie z zamysłem PZW i wyjaśnieniami ich ówczesnego rzecznika zapis odnosi się zarówno do żywych jak i martwych ryb, również ich części.
×