Skocz do zawartości

Nowakowo


calvuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja łapie tam kilka lat ,napewno sie spotkamy,ale uwież że jak rybka wejdzie to zanęta czasami nie ma znaczenia bo siedzi ok 200 wedkarzy co 1 metr i kazdy wrzuca do wody rożne rzeczy ,ryby az kipią od zanęty,a jak woda ciągnie do zalewu to dywan sie buja a do tego jeszcze barki  wta i wewta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że mam tam 100km :( jak czas pozwoli to pewnie a w maju warto jeździć tam?

Piszesz że aż taka presja, to dobrze jak na zawodach;) trzeba zrobić lepszą mieszankę i lepiej podać niż sąsiedzi z boku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maj jak najbardziej,ale w czerwcu w  tamtym roku wlazł japoniecpost-935-0-02542500-1363110767_thumb.jpg w boże ciało złowiłem 7kg ,kumpel 10 a byli tacy co po nocy siedzieli i mieli po 20 kg,a wyobraż sobie ze poprawiliśmy w niedziele (to tylko 3 dni) i kumpel dostał tylko 2 sztuki i nikt nic nie widział jakby japoniec wyparował no i leszcza nie było w tamtym roku dużego a wcześniejsze lata obfitowały w LESZCZA I PŁOĆ no i też ciekawostka ,mianowicie na tarlo wchodzi C I O S A ,JAK PRZYNETA MIĘSNA SZYBKO NIE SPADNIE DO DNA TO STRZELI A BYWAJA TAKIE PO 40 CM FAJNIE WALCZĄ , są pod ochroną ale np kukurydzy albo ciasta nie chcą,zależy co wejdzie z zalewu,osobicie też uwielbiam tam łapać ,bat mistal ultra light competition 7 metrow,tym walcze.A i lapią tam też piękne okonie na boczny trok a trafi się też sandacz ,ale to dla zboczonych inaczej niż my....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-935-0-88439000-1364723230_thumb.jpgpost-935-0-35761300-1364723253_thumb.jpg to zdjęcia TUGI z tamtej niedzieli ,mylę ze teraz jest tam jeszcze lód cały tydzien było w nocy na minusie,na nogacie lapalem na rakowcu ale tam jest 200 metrow od sluzy zakaz a dalej jest jeszcze wlasnie lód ,pogoda sie zmienia teraz to moze jutro cos drgnie na nowakowie,necilem marcelem +glina itd ale nie mialem jokersa i ochotek ale tez by nie pomogly,woda stala wogle nie plynela,no ikamienie wszystkie na wierchu niska woda,jeszcze nie czas,na powierzchni tez zycia nie widzialem a jak rybka tam wejdzie to o swicie woda sie gotuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK wielkie dzięki:) Ja jutro jednak pojadę na nowakowo, mam joka, hakową i pinkę. Myślę że będzie ok, a jak nie to zmienię miejsce:)

Troszkę szkoda że woda stała, ja lubię uciąg :) Napisze jak było.

 

A gdzie ten rakowiec? opisz, albo daj mapkę:)

Edytowane przez jonasz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak woda bedzie plynela +ochotka to moze sie cos dziac,ja lapalem na pinke ,kuku ,biale a i czerwony sie moczyl na feederku i nic,oprocz mnie nikogo tez nie bylo a to duzo znaczy bo jak rybka wejdzie to caly elblag tam siedzi niezaleznie od pogody,ja przy moscie nie lubie ,lapalem 100 metrow za ,dzis juz pogoda jest inna niz wczoraj a to juz duzo.Rakowiec to sluza w malborku na wylocie na elblag ale malo tu miejsc bo 200 metrow jest zakaz na dole i 100 u gory,ale lin tu zimuje...

post-935-0-27382300-1364726880_thumb.jpg

  • Most pontonowy Nowakowo.
  • Pomosty cumownicze (bez możliwości zejścia na ląd).
  • Stacja pomp i rozlewisko.
  • Przetoka do Jagodnej i południowej części Zatoki Elbląskiej.
  • LGW - Lewa Główka Wejściowa (czerwona).
  • Światło Elbląg, PGW, Prawa Główka Wejściowa (zielona), "Andzia" post-935-0-97654600-1364727247_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Elblągu, w Nowakowie zero białej ryby, same małe okonki. Na bulwarze już trochę połowiłem-gruby krąp, parę leszczyków, jedna płoć i setki jazgarów :(
Kolega Połowił piękną płoć do 35 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...