Jump to content

Kołowrotek Jaxon Spin Express 100 FD


Recommended Posts

Witam. Jestem nowy- zarówno na forum jak i w wędkarskim świecie. Od pół roku mam zestaw na grunt, a dziś zakupiłem zestaw spinningowy. W tym zestawie mam kołowrotek Jaxon Spin Express 100 FD

 

Ale teraz jak patrze na niego to dziwi mnie jedna rzecz. Szpula, która na nim jest założona ma symbol 050 i jest dokładnie taka jak tutaj:

I teraz moje pytanie. Czy mam to reklamować, czy raczej te szpule są takie same? Estetycznie w ogóle mnie to nie przeszkadza i jak oglądałem je w sklepie to wydawało mi się, że inne też miały takiego koloru szpule. Czy jest możliwe, że jaxon wypuszcza tak te kołowrotki, czy raczej pomyłka kogoś w sklepie?

Edited by wind
edycja linków
Link to comment
Share on other sites

Nie znam tego kołowrotka, ale w jego opisie podają że żyłki 0,18mm wchodzi 200m. Jeżeli na szpuli tak pisze, to wszystko jest ok. Jeżeli jest inaczej reklamuj.

Link to comment
Share on other sites

Złóż reklamację, bo wszystko wskazuje na to, ze szpula jest od innego modelu kołowrotka i może być nieco krótsza niż oryginalna.W praktyce może się okazać, ze żyłka przy zwijaniu zestawu, będzie się nawijać na pokrętle hamulca, albo też spadać pod kołnierz szpuli i owijać wokół osi. Jedno i drugie nawet anioła może doprowadzić do szału.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...