Jump to content

Zestaw dla młodego wędkarza


Recommended Posts

Witam,

W związku z tym, że jestem zielona co do wędkarstwa, chciałabym się zapytać jaka wędka będzie dobrym prezentem, dla dwukrotnie wędkującego młodego chłopaka, który chce się tego nauczyć.  W lidlu była promocja, i z rozmachem kupiłam wędkę do spinningu RDO 210-5, ponieważ była ostatnia   (strona 8). Późnej stwierdziłam, że będzie lepsza uniwersalna. I nie wiem co począć, czy oddać i poszukać czegoś innego czy tą zostawić i ładnie zapakować :)  Co radzicie ? 

Edited by wind
edycja tytułu tematu
Link to comment
Share on other sites

Widziałem to z lidla i mimo, iż też dopiero zaczynam się w to bawić to bym tego nie kupił. Tam zestawy są "za mało delikatne". Co do prezentu to zależy też ile chcesz na to przeznaczyć i jaka metoda wędkowania chłopakowi najbardziej pasuje. Powiem Ci z własnego doświadczenia, że z wędkarstwem jest jak z każdym innym sportem- jak wciągnie to jest studnią bez dna :P Ja 8 miesięcy temu zacząłem- kupiłem kij feederowy do łapania z gruntu. Po paru miesiącach kupiłem spinning i teraz mega mnie to wciągnęło. Jeśli chodzi o prezent to zapytaj chłpaka jaka metoda go "kręci" bądź idź z nim do wędkarskiego i razem coś wybierzecie.

Link to comment
Share on other sites

max 150 zł , znajdę coś za takie pieniądze ? Nie znam się kompletnie na tym, a znając sprzedawców, pragnących mi wcisnąć Bóg wie co, za Bóg wie jakie pieniądze, tym bardziej mnie omotają i kupie coś, do czego trzeba będzie dokupić rzeczy za kolejne 200 zł . A chciałabym w sumie kupić to dla dobrej zabawy, jak się spodoba, pomyśli się o czym poważniejszym i bardziej profesjonalnym 

Link to comment
Share on other sites

Słuszne spostrzeżenie Maks, bo dany kołowrotek można zastosować do różnych metod połowu. Wędki są bardziej specjalistyczne, więc zakup może nie odpowiadać zainteresowanemu.

Link to comment
Share on other sites

Świecą, nawet w dwóch kolorach.

 

 

Bo z tym shitem z marketów nigdy nic nie wiadomo. Dzisiaj własnie patrzałem co pozostało z tych gotowych zestawów wędkarskich.U mnie w sklepie prawie wszystko lezy nietknięte;p Coś tam zniknęło ale nie za dużo

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...