Jump to content

Wesołych Świąt


hege
 Share

Recommended Posts

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku w imieniu Administracji ForumWedkarskie.pl, życzę wszystkim Użytkownikom zdrowych, radosnych Świąt spędzonych w najbliższym gronie, oraz szczęśliwego Nowego Roku, życzę również spełnienia marzeń wędkarskich, złapania wielu medalowych ryb, oraz dużej ilości udanych wypraw wędkarskich z taaaką rybą.

Wesołych Świąt Mariusz.

Link to comment
Share on other sites

Spokojnych, spędzonych w gronie najbliższych i przyjaciół świątecznych dni oraz powodzenia na niwie osobistej, zawodowej i oczywiście wędkarskiej w Nowym Roku.

Link to comment
Share on other sites

Dołączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego dla wszystkich użytkowników forum. Z powodów zdrowotnych długo mnie tutaj nie było i nie jest mi przyjemnie teraz wracać, ponieważ muszę na najbliższe lata przerwać moje ukochane wędkarstwo. Wam życzę sukcesów.

Administracja może usunąć moje konto.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkiego najlepszego kolegom wędkarzom, wszystkim włóczęgom z wędziskiem i podbierakiem w ręku życzę wesołych, spokojnych świąt w rodzinnym gronie i aby ten nowy rok był dla nas wszystkich łatwiejszy i przyjemniejszy abyśmy mieli więcej czasu dla naszej pasji i żebyśmy odnosili sukcesy w życiu jak i te w wędkarstwie a dla ciebie Apricot życzę masę ZDROWIA bo wiem jakie ma ono znaczenie. WESOŁYCH ŚWIĄT

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...