Skocz do zawartości

Gdzie na Pstrągi najbliżej Warszawy


Hubi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety w 2013 musiałem odpuścić spinningowe łowy w najbardziej atrakcyjne dla mnie miesiące tj. październik i listopad. Postanowiłem odbić to sobie w nowym sezonie i spróbować powalczyć z naszymi pstrągami. Niestety mieszkam w Warszawie więc nie mam gdzie poszaleć. Czy znacie jakieś rzeki, rzeczki bądź inne wody gdzie nie będzie trzeba poświecić poł dnia na dojazd żeby spróbować złowić kropka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard to Jeziorka i Rządza. Tu masz aktualny wykaz wód. Jest jeszcze jedna gdzie można było dopaść kropka i była to rzeczka nizinna. :) Niestety w zeszłym roku byli nad nią melioranci i nie wiem w jakim jest obecnie stanie. Chodzi o Klusówkę. Jest ona za Wierzbicą i wpada do Zalewu Zegrzyńskiego w Gąsiorowie.

Skleroza nie boli. :) Oczywiście jest jeszcze Wkra tyle, że nie wiem dokładnie, w którym rejonie jest zarybiana pstrągiem.

Edytowane przez Docio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woldi z wielka chęcią. Zamierzam wyskoczyć pare razy na weekend gdzieś dalej. Nad Bóbr lub Kwisę mam jakieś 6 godz jazdy więc skłaniam się ku pomorskim rzekom. Nawet godzina dojazdu mniej to godzina więcej łowienia lub snu.

Edytowane przez Hubi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...