Jump to content

Strona firmy GREYS(UK)


Nicco Puccini
 Share

Recommended Posts

Wielu z nas słyszało lub miało styczność z legendarnymi produktami firmy GREYS . Dla większości to tylko kije, jednak w ofercie producent ma o wiele więcej- sprzęt spławikowy od spławików po najciekawsze kije, sprzęt karpiowy, bogatą ofertę sprzętu muchowego oraz morskiego. GREYS od la cieszy się popularnością wśród wielu wędkarzy, którzy nie zawiedli się na tej marce.

I nie pisze tego jako reklamy, po prostu taka jest prawda. U nas co prawda nie zbyt łatwo dostępne sa produkty tejże firmy, ale w sieci można je dostać. I nie mówię tu o kijach, które znajdziemy w sklepach, ale o różnych innych akcesoriach.

Stronkę polecam odwiedzić choćby po to, by nacieszyć oczy i umysł ciekawostkami technicznymi.

Na stronie mamy tez dostęp do serwisu produktów, możemy zlokalizować najbliższego dilera sprzętu tej firmy. Możemy także zarejestrować nasz produkt, co w wędkarskim światku producentów nie jest zbyt popularne. DO pobrania jest katalog, mamy dział multimedia z fajnymi fotkami, jest tez dział advice, czyli porady. Tam porad udzielają sławy wędkarstwa, i warto to poczytać.

Ogólnie polecam zajrzeć, bo naprawdę warto.

Link to comment
Share on other sites

No tak, zapomniałem, że strona jest po angielsku...Dla mnie to różnicy nie robi. Ale jak ktoś słabo zna ten język to polecam korzystać z wyszukiwarki google chrome, która oferuje automatyczne tłumaczenie stron z innych języków. Jakość może nie powala, ale da się dobrnąć do sedna tekstów.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...