Jump to content

Blacha ? Spining - Drwęca.

Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie, łowie nad Drwecą 3 miesiące i raz udało mi sie złapać szczupaka na blaszke z włoskami na kotwiczce (jaxon).

Teraz używam gumki no i blachy (nie z włoskami) i nie moge nic złapać.

Polecacie mi coś by złapać szybko i skutecznie  szczupaka? NIe wydawając za dużo.

RybsteR napisał:

...coś by złapać szybko i

skutecznie szczupaka?

Nad tym zagadnieniem, głowi się co najmniej połowa spinningistów, pozostali nie przyznają się do tego (relaks, wypoczynek na łonie, etc.) Moja rada jest taka: kup dokładnie taką samą błystkę, na jaką złowiłeś tamtego szczupaka. Wiara w łowność przynęty, potrafi zdziałać cuda. Najlepiej byłoby gdybyś kupił ten sam model błystki, w kilku wielkościach i wzorach kolorystycznych.

Możesz użyć każdej blachy, gumy czy woblera.

Zauważ, że na blachach i wobkach używasz kotwic a na gumach w zasadzie masz jeden grot i to od góry.

Jeśli na pstrągowej rzece nie chcesz zbyt szybko stracić przynęty "porzuć dumę - załóż gumę" ;)

RybsteR napisał:

Nad tym zagadnieniem, głowi się co najmniej połowa spinningistów, pozostali nie przyznają się do tego (relaks, wypoczynek na łonie, etc.) Moja rada jest taka: kup dokładnie taką samą błystkę, na jaką złowiłeś tamtego szczupaka. Wiara w łowność przynęty, potrafi zdziałać cuda. Najlepiej byłoby gdybyś kupił ten sam model błystki, w kilku wielkościach i wzorach kolorystycznych.

Dzieki postaram sie o zdobycie takiej samej błystki :) Ale czy na to samo złowie także troć bo do tej chwili ani 1 ?

Ale dzieki za odp. :>

RybsteR napisał:

Dzieki postaram sie o zdobycie takiej

samej błystki Ale czy na to samo

złowie także troć bo do tej chwili ani 1?

Tego zagwarantować Ci nie mogę, ale żadnych przeciwwskazań nie widzę, bo jak mówi stare sudańskie przysłowie "dopóki błystka w wodzie, wszystko się zdarzyć może".