Jump to content

wędzisko z dzieciństwa


Recommended Posts

Witam Forumowicze, poszukuje wędki z dzieciństwa, która została mi skradziona, z która wiąże bardzo ważne wspomnienia, chciałbym znaleźć podobną wędkę tej samej firmy, lecz nie pamiętam zbyt wielu szczegółów z jej wyglądu, wiem jedynie, że była bardzo dobrej jakości, z napisami w języku rosyjskim lub czeskim, spinning dwuczęściowy, poszukuje chociaż marki tej wędki lub możliwej marki dzięki której mógłbym znaleźć ową wędkę, dziękuje za pomoc.

Edited by darasinho
Link to comment
Share on other sites


poszukuje wędki z dzieciństwa

To pojęcie bardzo względne. :) Nie jestem pewny, czy Twoje dzieciństwo ma choćby minimalne odniesienie do mojego dzieciństwa. :) Z drugiej strony wygląd i choćby przypuszczenie z jakiego materiału była wykonana mogłoby mocno uprościć sprawę.

Link to comment
Share on other sites

mam 24 lata wiec nasze dzieciństwa sie pewnie różnią :) pamietam jedynie metalowe końcówki obu części, zielono-biała wędka, i naprawde solidna, szukalem wszedzie w internecie i nie potrafie znaleźć żadnej podobnej

jedyne co zostało mi w pamięci to ruskie albo czeskie napisy

Link to comment
Share on other sites

No i już lepiej. :) Podsumowując, szukamy wędziska spinningowego dwuskładowego sprzed ok 12 lat najprawdopodobniej szklaka na co wskazują: metalowe złacze oraz zachwyt nad wytrzymałością. ;) Wyrób z Czech, Słowacji lub innego kraju posługującego się w przemyśle alfabetem arabskim a nie cyrylicą, bo tego pomylić się nie da oraz koloru biało zielonego lub podobnych częstotliwością do zieleni, czyli brązy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...