Skocz do zawartości

wędzisko z dzieciństwa


darasinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowicze, poszukuje wędki z dzieciństwa, która została mi skradziona, z która wiąże bardzo ważne wspomnienia, chciałbym znaleźć podobną wędkę tej samej firmy, lecz nie pamiętam zbyt wielu szczegółów z jej wyglądu, wiem jedynie, że była bardzo dobrej jakości, z napisami w języku rosyjskim lub czeskim, spinning dwuczęściowy, poszukuje chociaż marki tej wędki lub możliwej marki dzięki której mógłbym znaleźć ową wędkę, dziękuje za pomoc.

Edytowane przez darasinho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


poszukuje wędki z dzieciństwa

To pojęcie bardzo względne. :) Nie jestem pewny, czy Twoje dzieciństwo ma choćby minimalne odniesienie do mojego dzieciństwa. :) Z drugiej strony wygląd i choćby przypuszczenie z jakiego materiału była wykonana mogłoby mocno uprościć sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już lepiej. :) Podsumowując, szukamy wędziska spinningowego dwuskładowego sprzed ok 12 lat najprawdopodobniej szklaka na co wskazują: metalowe złacze oraz zachwyt nad wytrzymałością. ;) Wyrób z Czech, Słowacji lub innego kraju posługującego się w przemyśle alfabetem arabskim a nie cyrylicą, bo tego pomylić się nie da oraz koloru biało zielonego lub podobnych częstotliwością do zieleni, czyli brązy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...