Jump to content

Duże zbrojone gumy Mikado Trollfisch.


master2312
 Share

Recommended Posts

dzięki bardzo za pomoc ale konkretnie nie o takie mi chodzilo choc sie zainteresuje tymi gumami.Są na stronie czeskiej do zamówienia tylko tyle co znalazłem!Niestety firma mikado sądzi że słabo sie sprzedają w PL ;) ale ja mam na nie najlepsze wyniki jesli chodzi o szczupaki,pare okazow ponad 10kg.pozdro

Link to comment
Share on other sites

I faktycznie na Twoich wodach one się sprawdzają? Z rzutu, czy w trollingu? 

Ja mam coś w podobie do nich, ale się niestety u nas nie sprawdzają i schowałem do lamusa, a kupowałem je w UK. Owszem, kiedyś dostałem w prezencie od kolegi z Dortmundu kilka naprawdę dużych gum, a konkretnie kopyt i rzeczywiście jedna z nich była killerem na sandacze, a była to 25 cm okoniopodobna guma.

Chyba w tym roku "przepłuczę" znowu te swoje gumiska. Zaciekawiłeś mnie. ;)

Link to comment
Share on other sites

Łowie na dużych mazurskich jeziorach,przeważnie trolling dlatego duże gumy muszą być niestety :) Mam dwie walizki woblerów rożnych ale jednak efekty mizerne.Dziś przyszedł mi SAVAGE GEAR 3D PIKE. Ponoć rewelka w świecie na szczupce i różne drapieżniki..Jutro wypróbowany będzie na jeziorze. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja kiedyś, kiedyś tam, trafiłem na gumiska 20 cm Storma i miałem na nie ładne wyniki, ale od tamtej pory ich nie mogę namierzyć. Skuteczna była szczególnie taka w cielistym kolorze z czerwonym przodem - płociokształtna. Obecnie już tylko sporadycznie trollinguję, bo jakoś mnie to przestało rajcować. W tym roku tylko raz w tyg planuję spinning z łodzi, a reszta czasu ze spławiczkiem, dla relaksu. ;)

Edited by Jotes
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...