Jump to content

Weryfikacja XP.


Docio
 Share

Recommended Posts

Jak w temacie. Czy kogoś (oprócz mnie oczywiście ;) ) spotkała ostatnio konieczność weryfikacji autentyczności systemu? Pytam, bo nie wiem, czy przejść nad tym do porządku dziennego, czy poinformawać odpowiednie władze o nadużyciu przez firmę Microsoft polegającym na wyłudzeniu opłaty telefonicznej oraz o możliwej próbie zmuszenia użytkowników do zmiany systemu na popapraną dziesiątkę.

Link to comment
Share on other sites

Aktualizacje nadal są tylko nie systemu ale zabezpieczeń.

A w ogóle po trzech tygodniach komp bez prądu ledwo uruchomiłem. Od wczoraj tak mi dał popalić, że jeszcze mam włos zjeżony na piętach. ;) Generalnie musiałem przeczyścić wszystkie złacza i styki oprócz procka. Nawet sloty pamięci, gdyż co chwilę miałem niebieski ekran z błędem ramu. Normalnie horror ale już, chyba, mam nadzieję, że sytuacja opanowana. Komp mruczy tak jak zwykle, czyli poprawnie. :) 

Aha. Bateria na płycie głównej nie wytrzymała czasu bez zasilania choć ma tylko rok. Pierwsza zagwozdka to był fakt, że nie chciała mi się otworzyć żadna strona. Komunikat jaki otrzymywałem to, że certyfikat poufności jest nieaktualny i wydany na okres, który dopiero nastąpi. Całkiem przypadkiem wszedłem w opcje daty i czasu w biosie, gdy sprawdzałem ustawienia. Po ustawieniu wszystko ruszyło jak trzeba i tylko ta weryfikacja, kolejne 5zł w plecy na telefon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...