Skocz do zawartości

Ponton Wędkarski


karolarola
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka

no jeżeli chodzi o ponton to ja polecam pontony KOLIBRI tutaj macie stronke  coś takiego standardowego to jakieś 330DL za 2250 zł no ale zależy jaki masz budżet żeby na to przeznaczyć bo tutaj wybrałem wersje motorową ale akurat mają bogate wyposażenie i mogą dokleić chwyty na wiosełka lub inne bajery które chcecie , wszystko jest na stronce , bardzo polecam 

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę ciężko znaleźć w tym przedziale ale jest coś takiego tylko troszkę trzeba dołożyć Kolibri KW-280

 

 

Powstaje tylko pytanie ile trzeba dołożyć  ;) Pozwoliłem sobie skopiować fragment opisu.

 

 

 

Profesjonalny ponton turystyczno wędkarski

Kolibri KM-280

 

 

W super promocyjnej cenie

1702zł.

(standardowa 1515 zł.)

 

UWAGA! Ponton dostępny w kolorze zielonym !

 

 

 

Tutaj znalazłem dość duży wybór http://olx.pl/oferty/q-ponton-kolibri/

Edytowane przez zwykły michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

no jeżeli chodzi o ponton to ja polecam pontony KOLIBRI tutaj macie stronke  coś takiego standardowego to jakieś 330DL za 2250 zł no ale zależy jaki masz budżet żeby na to przeznaczyć bo tutaj wybrałem wersje motorową ale akurat mają bogate wyposażenie i mogą dokleić chwyty na wiosełka lub inne bajery które chcecie , wszystko jest na stronce , bardzo polecam 

 

Wolelibyśmy nie kupować przez allegro :/

 

 

Ja osobiście przetestowałem fajny pontonik aquastar w niedrogiej cenie. Korzystam z niego już około rok i jestem bardzo zadowolony

 

A coś więcej? Cena, gdzie kupiłeś itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

karolarola chyba nie odwiedziłaś pierwszego linku który ci podesłałem to nie jest allegro , sprawdź sobie jeszcze raz ;) ta stronka miała wam pokazać obraz cenowy i parametry pontonów a tam nie masz wyłącznie marki Kolibri ale też honda,mercury,bush,chinee,dolphin boat ... i acesoria do pontonów ... wszystko jak na tacy tylko sprawdzić i poszukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...