Skocz do zawartości

Jaki tani kołowrotek na spławik?


Tomek00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam wędkę , jest to spining z cw. 5-25g i mam kołowrotek konger medlist carp 340 . Łowię tym na spławik ,nawet dobrze się rzuca itp. . Ale chcę kupić inny kołowrotek , ponieważ ten mam na grunt . U mnie w sklepie najtańszy jest za 25zł ( MASTE 2013 4BB ) taki jak ten . Czy warto w ogóle to kupić ?
Łowię na żwirowni ryby nie są za duże .

 


PS czy dałoby radę nim pospiningować ?

Edytowane przez hege
Połączenie postów. Edycja linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spining musisz kupić coś wytrzymalszego najlepiej na 5-6 łożyskach. Taka "marketówa" za 25PLN wytrzyma maksymalnie jeden sezon.  Sam nie mam jakiś cudów z górnej czy nawet średniej półki, ale za 70PLN już możesz coś przyzwoitego kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Niewątpliwie koledzy powyżej mają sporo racji, ale... Jeśli Cię w tej chwili nie stać, a wybrany przez Ciebie kołowrotek kosztuje "aż" tyle, co 1,5 czy nawet 2 paczki papierosów i jeszcze może wytrzymać 1 sezon wędkowania, to go weź i kup. Ja sam "wypalam" 30 takich kołowrotków przez miesiąc i 360 przez rok. :)

Przez zimę uzbieraj sobie parę groszy i dopiero kup w miarę wytrzymały kołowrotek, ale broń Boże nie schodź w cenie poniżej "stówy". W cenie do 110 zł kupisz już sprawdzony kołowrotek, który użytkuje i poleca nasz kol. Alex.

Edytowane przez Jotes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...