Skocz do zawartości

Wybory PZW 2017


Artur z Kętrzyna
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Każdemu już znana jest sprawa uchwalonej ordynacji wyborczej na lata 2017-2020 przez Zarząd Główny PZW, podpisanej przez miłościwie nam panującego Dionizego.
Każdy z nas się oburza, psioczy itd. A ilu z nasz działa? Ale pozostawmy to bez komentarza.

Ja zadziałem i dałem Wam narzędzie do obrony swoich praw.

Ponieważ Ta ordynacja łamie nasze prawa Konstytucyjne, statutowe PZW, to jest nie zgodna z prawem. Co czyni ją nie ważną.

Ja macie chęć zmienić zarząd i delegatów na nowych, daję Wam te pliki. Na podstawie ich treści możecie Sami na Walnym Wyborczym uchwalić jak wybierzecie swoich kandydatów. Bądź możecie odroczyć wybory aż zakończy się postępowanie w tej sprawie.

 

Nasiałem na ten temat krótki artykuł na moim blogu: Artur z Ketrzyna wedkuje.pl

ZG PZW łamie nasze prawa? Nie-dajmy się.

1.jpeg.jpg

 

2.jpeg.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, znasz powiedzenie "psy szczekają a karawana idzie dalej"?

Nie wierzę w żadne działania, które usunęłyby te 33 betony ze stołków z ZG. Na ich miejscu, honorowo podałbym się do dymisji, ale drugie stare powiedzenie mówi "plujesz świni w oczy, a ona uważa, że deszcz pada"... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawiam nasz najnowszy materiał dotyczący wyborów w Polskim Związku Wędkarskim. Może trochę zbyt emocjonalnie ale uwierzcie że bicie głową w mur po prostu boli. 


https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1817999168470841&id=1635875423349884

 

Poniżej link do całej dokumentacji https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1817865531817538&id=1635875423349884

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy i co to da? Chcecie się spotkać, to lepiej nad wodą z wędką przy ciepłej herbacie z termosu. Na Czackiego tylko przemarzniecie a i tak "pany" udekorują i odznaczą "dziadów"... Przy obecnej polityce społeczeństwo ma tyle do powiedzenia co przysłowiowy Icek za okupacji... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że sama demonstracja nic nie da z formalnego punktu widzenia ale wystarczy że coraz bardziej dajemy im do myślenia. Alexspin, cały czas prowadzimy różne działania mające na celu odsunięcie ich od koryta i zastąpienie ludźmi którzy chcą coś zmienić i przywrócić PZW wędkarzom. Mamy mocnego kandydata na Prezesa Zarządu i wierzymy że w końcu obalimy panów z Twardej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wędkarstwo U Zbyszka napisał:

(...)Mamy mocnego kandydata na Prezesa Zarządu i wierzymy że w końcu obalimy panów z Twardej.

Tacy duzi chłopcy a tacy naiwni. Nierealne, tamci przyspawali się do koryta a że mają poparcie "władzy" (przecież ta zakłamana, rządząca opcja nie przyzna się do błędów polegających na odznaczaniu tamtych) więc nie widzę najmniejszych szans.:angry:

Na prawdę wolę iść na ryby... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Prawdopodobnie do Was dotarło.

Na skutek postępowania administracyjnego jakie wszcząłem i wsparli mnie koledzy, powielając skargę. ZG PZW ugią się i zmienił ją.

Jest jeszcze wiele do zrobienia.

Mianowicie Art 11 p. 2 mówi o "Walnym delegatów"

Co dało by głos kołom by co roku ich przedstawiciele decydowali o planie pracy ZO jak i Preliminarzu - planu wydatków, ile i na co.

Tylko znów kilka osób musiało by powielić ten wniosek do Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy. Kto pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...