Jump to content
Lowca201

Parasol jaki wybrać??

Recommended Posts

Witam

Mam problem mianowicie chciał bym kupić parasol tylko nie wiem jaki?Mój budżet jest mocno ograniczony bo tylko 200zł.Wolał bym parasol a nie namiot ponieważ nie jeżdżę na długie zasiadki góra 2 dni więc namiot mi jest tak mocno nie potrzebny.Zapomniałem dodać  że parasol musi mieć boki.Na aukcjach są parasole po 160 zł lecz nw czy są coś warte.Może ktos ma i się wypowie.Z góry dziękuję za odpowiedź

bc60c14c487a90e1f041bb5d6d6c.jpg

Mam taki parasol tyle, że bez ścian bocznych. Na lekki deszczyk OK, przy intensywnych opadach ma tendencję do przeciekania.

Guest

W kwocie 200zł max możesz kupić Kongera z otwartym przodem, bez '' drzwi ''. Ten zamykany w pełni to koszt ok 230zł. Niezłe są też parasole Jaxona ale też powyżej 200zł. Natomiast wszelkie tanie parasole jak SHARK z allegro, sobie odpuść bo dmuchnie wiatr i powygina je w chińskie S, o wodoszczelności już nie wspominając :)

Jeżeli miałbym coś polecić to również aby wybrać pomiędzy parasolami Kongera lub Jaxona ponieważ w tej kwocie znajdziesz ich szeroki wybór i będą bardzo zbliżone pod kątem solidności czy jakości wykonania.