Jump to content
Lowca201

Parasol jaki wybrać??

Recommended Posts

Witam

Mam problem mianowicie chciał bym kupić parasol tylko nie wiem jaki?Mój budżet jest mocno ograniczony bo tylko 200zł.Wolał bym parasol a nie namiot ponieważ nie jeżdżę na długie zasiadki góra 2 dni więc namiot mi jest tak mocno nie potrzebny.Zapomniałem dodać  że parasol musi mieć boki.Na aukcjach są parasole po 160 zł lecz nw czy są coś warte.Może ktos ma i się wypowie.Z góry dziękuję za odpowiedź

bc60c14c487a90e1f041bb5d6d6c.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam taki parasol tyle, że bez ścian bocznych. Na lekki deszczyk OK, przy intensywnych opadach ma tendencję do przeciekania.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest

W kwocie 200zł max możesz kupić Kongera z otwartym przodem, bez '' drzwi ''. Ten zamykany w pełni to koszt ok 230zł. Niezłe są też parasole Jaxona ale też powyżej 200zł. Natomiast wszelkie tanie parasole jak SHARK z allegro, sobie odpuść bo dmuchnie wiatr i powygina je w chińskie S, o wodoszczelności już nie wspominając :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli miałbym coś polecić to również aby wybrać pomiędzy parasolami Kongera lub Jaxona ponieważ w tej kwocie znajdziesz ich szeroki wybór i będą bardzo zbliżone pod kątem solidności czy jakości wykonania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×