Skocz do zawartości

Łodzie Red Boat - firma Task sp. z o.o.


Sison
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,piszę w trochę innej sprawie. Czy ktoś kupował łodzie zanętowe od Pana Radosław Biś z Kalisza? Czy dostał fakturę lub paragaon? Jaka firma wystawia te dokumenty i daje gwarancje?

Przypuszczam, że padłem ofiarą oszustwa - człowiek winien nam jest ponad 1700zł. Zakupił u nas sprzęt do łodzi z krótkim terminem płatności. Mija ponad 2 miesiące i pieniędzy nie ma.Zostaliśmy już kilka razy okłamani, że przelew zrobiony, że zrobi etc itp. Na emaile nie odpowiada.

Faktury były brane na spółkę TASK SP. Z O.O. Okazuje się, że ta firma zajmuje się pośrednictwem pracy. Nie wiem teraz czy Radosław Biś jest jakoś powiązany w ogóle z tą spółką. Na ich stronie brak danych o firmie http://redboat.pl/. "RedBaot" nie istnieje.

Pytam ponieważ nie wiem czy poza sprawą w sądzie nie zgłosić sprawy na Policje o oszustwo lub przywłaszczenie. 

Dziękuje i pozdrawiamMichał

Edytowane przez Sison
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwoliłem sobie podrążyć temat głębiej i skontaktowałem się z w/w firmą. Oto odpowiedź:

Cytuj

... firma działa całkowicie legalnie , to spółka i zajmuje się różna forma działalności , dziwie się Panu Michałowi ze na dzień dzisiejszy za jedna fakturę na 830 zł faktycznie 2 tyg po terminie robi rajban , biorąc pod uwagę fakt ze współpracujemy z mim od 2 lat i nigdy nie bylo problemu , To tyle , Marka Red Boat nie jest nazwa firmy tak jak wiele innych marek , Pozdrawiam

oraz

Cytuj

... dysponuje też potwierdzeniami wpłat , Pan Michał może został kiedyś oszukany i jest nerwowy , ale to nie usprawiedliwia oczerniania na forach , na dzień dzisiejszy mamy zaległą jedną fakturę na 837,63 zł którą uregulujemy w przyszłym tygodniu , o czym informowałem Pana Michała. Czasem tak jest że jest „czkawka finansowa” Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Danielu, dziękuje za odpowiedź i zainteresowanie się sprawą. Mi pozostaje się oczywiście cieszyć jak na razie z połowicznego rozwiązania sprawy. 
Dostałem dzisiaj potwierdzenie płatności wykonanej 20.06 czyli dzisiaj za płatność sprzed 3 miesięcy w trakcie których nie raz zapewniano mnie, że płatność zostanie zrobiona " w tym tygodniu", albo co więcej, że została już wykonana! Pozostała jeszcze jedna faktura, której termin faktycznie został przekroczony na razie "tylko"  o 3 tygodnie. Być może forum lub informacja emaliowa, że chce zgłosić sprawę na policję coś dały. Uważam, że wykazałem się cierpliwością i musiałem podjąć jakieś kroki. Z Firmą Task nie współpracuję 2 lata a może 1/4 z tego.
I faktycznie zostałem oszukany z towarzyszącymi identycznymi jak do tej sprawy przesłankami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Również zostałem oszukany przez Pana Radosława. Kupiłem łódkę gdzie to firma kurierska DPD ja dostarczyła do mnie cała podziurawiona ja oczywiście łódkę odesłałem po Pana Radosława gdzie od maja tego roku czekam na zwrot pieniędzy za łódkę. Do dzisiejszego dnia czekam na pieniądze za łódkę. Sprawa jutro trafia do sądu. Robsson.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dnia 31.07.2017 o 10:16, Glucik12 napisał:

Również zostałem oszukany przez Pana Radosława. Kupiłem łódkę gdzie to firma kurierska DPD ja dostarczyła do mnie cała podziurawiona ja oczywiście łódkę odesłałem po Pana Radosława gdzie od maja tego roku czekam na zwrot pieniędzy za łódkę. Do dzisiejszego dnia czekam na pieniądze za łódkę. Sprawa jutro trafia do sądu. Robsson.

Witam, poproszę o nr tel. to zadzwonie, ponieważ mam podobna sytuacje, kupiłem łódkę i kurier dpd dostarczył mi uszkodzona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...
W dniu 31.07.2017 o 10:16, Glucik12 napisał:

Również zostałem oszukany przez Pana Radosława. Kupiłem łódkę gdzie to firma kurierska DPD ja dostarczyła do mnie cała podziurawiona ja oczywiście łódkę odesłałem po Pana Radosława gdzie od maja tego roku czekam na zwrot pieniędzy za łódkę. Do dzisiejszego dnia czekam na pieniądze za łódkę. Sprawa jutro trafia do sądu. Robsson.

Proszę o kontakt bo również zostałem oszukany  FB - Marcin BAN

 

W dniu 2.01.2018 o 16:48, maciass napisał:

Witam, poproszę o nr tel. to zadzwonie, ponieważ mam podobna sytuacje, kupiłem łódkę i kurier dpd dostarczył mi uszkodzona..

Również proszę o kontakt na FB i czy sprawa została rozwiązana bo ja dalej z gościem walcze..... POZDRO

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...