Skocz do zawartości

Konger Graffiti Feeder 360/150 gr, czy nadaje się do metody spławikowej?


pkpmlody
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Właśnie zaczynam swoją przygode z wędkarstwem. Jako że to jest początek to nie posiadam wiedzy dotyczącej sprzętu. Dzisiaj mam urodziny więc dostałem na prezent KONGER MEDALIST 340RD KOŁOWROTEK i Konger Graffiti Feeder 360/150 gr a chciałbym łowić metodą spławikową. I tu jest moje pytanie. Czy ten sprzet się do tego nadaje??

Edytowane przez hege
edytowanie linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to sprzęt do metody gruntowej.

Nie inaczej. Jednakże nie koniecznie musi to oznaczać, że nie da się nim łowić na spławik. Oczywiście feeder to nie match i łowiło się nim na spławik będzie raczej lipnie, ale da się to robić. Ja na twoim miejscu wymienił bym się na zestaw match z kimś. Ewentualnie poprosił czy zapytał tego, kto ci dał ten prezent, czy nie da się tego wymienić w sklepie na zestaw do metody odległościowej. A właściwie czemu nie chcesz spróbować łowienia na feeder? Też daje sporo frajdy i wcale nie jest taki trudny, jakim się wydaje dla niektórych ludzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno speóbuję tym bardziej że mam już do tego odpowiedni kij :) Tylko że teraz chciałem łowić z łódki i dlatego się pytam czy się nadaję ale widzę że nie. Wędkę sobie zostawie a najwyżej kupię sobie nową przystosowaną do łowienia na spławik. Są jakieś specjalne modele do łowienia z łódki czy to nie ma znaczenia??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do łowienia z łódki nie ma specjalnych modeli, możesz łowić każdym kijem przeznaczonym do tej metody. Najlepszy, moim zdaniem ;) , będzie bat, ale jeżeli będziesz łowił na znacznych głębokościach proponuję match lub krótką bolonkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...