Jump to content

Konger Graffiti Feeder 360/150 gr, czy nadaje się do metody spławikowej?


pkpmlody
 Share

Recommended Posts

Witam!

Właśnie zaczynam swoją przygode z wędkarstwem. Jako że to jest początek to nie posiadam wiedzy dotyczącej sprzętu. Dzisiaj mam urodziny więc dostałem na prezent KONGER MEDALIST 340RD KOŁOWROTEK i Konger Graffiti Feeder 360/150 gr a chciałbym łowić metodą spławikową. I tu jest moje pytanie. Czy ten sprzet się do tego nadaje??

Edited by hege
edytowanie linków
Link to comment
Share on other sites

Jest to sprzęt do metody gruntowej.

Nie inaczej. Jednakże nie koniecznie musi to oznaczać, że nie da się nim łowić na spławik. Oczywiście feeder to nie match i łowiło się nim na spławik będzie raczej lipnie, ale da się to robić. Ja na twoim miejscu wymienił bym się na zestaw match z kimś. Ewentualnie poprosił czy zapytał tego, kto ci dał ten prezent, czy nie da się tego wymienić w sklepie na zestaw do metody odległościowej. A właściwie czemu nie chcesz spróbować łowienia na feeder? Też daje sporo frajdy i wcale nie jest taki trudny, jakim się wydaje dla niektórych ludzi.
Link to comment
Share on other sites

Napewno speóbuję tym bardziej że mam już do tego odpowiedni kij :) Tylko że teraz chciałem łowić z łódki i dlatego się pytam czy się nadaję ale widzę że nie. Wędkę sobie zostawie a najwyżej kupię sobie nową przystosowaną do łowienia na spławik. Są jakieś specjalne modele do łowienia z łódki czy to nie ma znaczenia??

Link to comment
Share on other sites

Do łowienia z łódki nie ma specjalnych modeli, możesz łowić każdym kijem przeznaczonym do tej metody. Najlepszy, moim zdaniem ;) , będzie bat, ale jeżeli będziesz łowił na znacznych głębokościach proponuję match lub krótką bolonkę.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...