Skocz do zawartości

Zestaw na szczupaka wędka+kołowrotek do 800zł


Adam.K
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Poszukuję zestawu na szczupaka do 800-900zł dodam także że jeśli jest sprzęt będzie tańszy a tak samo dobry chętnie przyoszczędzę :) zależy mi najbardziej na jakości i skuteczności produktu nie chcę kupować wędki która starczy mi na rok (fajnie by było żeby wędką dało się łowić tak samo na rzece jaki i na jeziorze )

Ps dodam że w temacie spiningu jestem nowy więc wszelkie uwagi czy porady są mile widziane

Pozdrawiam i z góry dziękuje Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wędzisko DRAGON BLACK ROCK II SPINNING  model  CHC-25-77-275

Kołowrotek KONGER VECTRON model  005092114

Plecionka DRAGON INVISIBLE CLEAR model  PDF-41-10-312, a gdy nabierzesz doświadczenia PDF-41-10-310

Przypony QUICK LOCK 7X7 SURFSTRAND CLASSIC DRAGON model  PDF-56-412-35

Linki wyłącznie poglądowe.

Edytowane przez hege
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc wędzisko bardzo mi się podoba śliczne design i cena także przystępna tylko zastanawiam się jaki ciężar wyrzutowy wybrać i jakę długość wędki 14-42g i 218cm albo 5-25 i 275cm i drugie moje pytanie jest takie jaki rozmiar kołowrotka do tej wędki 30 , 40 czy 50

   
Edytowane przez Adam.K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim poście masz napisane jaki model wybrać, wystarczy popatrzeć w tabelkę - model w pierwszej kolumnie. Wszystko masz jak na talerzu...

Wędzisko 275cm/7-30g, kołowrotek rozmiar 4000/327g.

Ps

Pamiętaj o nawinięciu podkładu z żyłki pod plecionkę. Najlepiej zastosować żyłkę o podobnej wytrzymałości co plecionka. Nawiń na zapasową szpulę całą plecionkę ze szpulki fabrycznej, dowiąż węzłem zderzakowym żyłkę i nawiń do krawędzi skosu szpuli, a następnie przewiń na szpulę główną.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) myślę że załapałem jak sprzęt dojdzie i wrócę z połowów na pewno pochwalę się zdobyczami ale mam jeszcze jedno pytanko mój znajomy jest fanem kupowania drogich wędek i kołowrotków przynęt itp i zastanawiam się czy te wszystkie najdroższe markowe gumy po 3zł naprawdę są lepsze od tych po 1zł co o tym myślicie wydaje mi się że różnica na pewno jest ale czy aż tak diametralna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Twój znajomy ma rację wszystko co droższe ma znacznie lepsze CENY. Jeśli ktoś chce szpanować, to nie ma lepszej metody, jak kupowanie najdroższego sprzętu, gdy 50% ceny to "znak firmowy".:P:D

Oczywiście, że nie bardzo jest sens kupowania bazarowego badziewia za przysłowiową "złotówkę", ale nawet wśród dość taniego sprzętu trafiają się perełki, które są warte znacznie więcej niż wskazywałaby na to cena. Poczytaj sobie chociażby artykuły:

LINK1

LINK2

LINK3

LINK4

 

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...