Skocz do zawartości

Kłusownicy


Cogito
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem,

Będąc dziś na wędkowaniu widziałem kilku panów, jednego na brzegu oraz dwóch na pontonie, na pewno nie była to wycieczka krajoznawcza ;). Operowali jakimś kijem oraz grubym sznurem w okolicach brzegu. Jestem niemal pewny że to kłusownicy. Co to za metoda ? Jakie jest wasze doświadczenie w zgłaszaniu takich spraw ? Jakie służby na to reagują ? Rzeka prawie wcale nie uczęszczana przez wędkarzy, za miastem, prawie że martwa. 

Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoim obowiązkiem jest powiadomić odpowiednie służby jeżeli masz podejrzenia, ze może dochodzić do przestępstwa. Bo wydaje mi się, że od jakiegoś czasu kłusownictwo jest traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie, chyba, że się mylę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 6.04.2020 o 20:45, wind napisał:

woim obowiązkiem jest powiadomić odpowiednie służby jeżeli masz podejrzenia, ze może dochodzić do przestępstwa. Bo wydaje mi się, że od jakiegoś czasu kłusownictwo jest traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie, chyba, że się mylę? 

no też jestem ciekawy jak to wygląda ... :) w wiatrakowie to trochę wygląda innaczej   ...  lowisz sobie ... podchodzi wiatrak , pogada , co bierze , co zlowiles ... a pozniej SKĄD JESTEŚ ... a później znika i za 10-15 min masz kontrolę :D w 2019 miałem 6 kontroli z tela... wkurw.. bo kazali bagażnik otwierać czy ryb nie biorę ... u mnie pod miasteczkiem już nie jadą bo nie ma po co :D  tylko jakie polskie auto ... i aha ok :D hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...