Jump to content
Cogito

Kłusownicy

Recommended Posts

Czołem,

Będąc dziś na wędkowaniu widziałem kilku panów, jednego na brzegu oraz dwóch na pontonie, na pewno nie była to wycieczka krajoznawcza ;). Operowali jakimś kijem oraz grubym sznurem w okolicach brzegu. Jestem niemal pewny że to kłusownicy. Co to za metoda ? Jakie jest wasze doświadczenie w zgłaszaniu takich spraw ? Jakie służby na to reagują ? Rzeka prawie wcale nie uczęszczana przez wędkarzy, za miastem, prawie że martwa. 

Dziękuję za ewentualne odpowiedzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Twoim obowiązkiem jest powiadomić odpowiednie służby jeżeli masz podejrzenia, ze może dochodzić do przestępstwa. Bo wydaje mi się, że od jakiegoś czasu kłusownictwo jest traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie, chyba, że się mylę? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 6.04.2020 o 20:45, wind napisał:

woim obowiązkiem jest powiadomić odpowiednie służby jeżeli masz podejrzenia, ze może dochodzić do przestępstwa. Bo wydaje mi się, że od jakiegoś czasu kłusownictwo jest traktowane jako przestępstwo a nie wykroczenie, chyba, że się mylę? 

no też jestem ciekawy jak to wygląda ... :) w wiatrakowie to trochę wygląda innaczej   ...  lowisz sobie ... podchodzi wiatrak , pogada , co bierze , co zlowiles ... a pozniej SKĄD JESTEŚ ... a później znika i za 10-15 min masz kontrolę :D w 2019 miałem 6 kontroli z tela... wkurw.. bo kazali bagażnik otwierać czy ryb nie biorę ... u mnie pod miasteczkiem już nie jadą bo nie ma po co :D  tylko jakie polskie auto ... i aha ok :D hehehe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×