Skocz do zawartości

Jaxon Grey Stream


Bekeleke
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry witam wszystkich :)

Zamówiłem właśnie swój pierwszy spinning Jaxon Grey Stream 1-7, jednak jako że to bardzo lekki kij to chciałbym spytać bardziej doświadczonych jaki kołowrotek powinienem do niego dokupić.

Oczywiście nie mam funduszy na kołowrotek za dużo pieniędzy, więc prawdopodobnie kupię taki w okolicy 90-120 złotych - najważniejsze pytanie jednak brzmi - czy jest jakiś konkretny w tej cenie który możecie polecić, oraz jakie parametry typu waga itp. powinien posiadać żeby dobrze "współgrać" z tym leciutkim wędziskiem, ewentualnie jaką grubość plecionki zakupić do niego.

Będę wdzięczny za tłumaczenie jak krowie na granicy bo dopiero zaczynam spinningować :)

 

PS.

myślałem o tym kołowrotku.. czy myślicie ze bedzie ok? :) Jakieś szczupaczki, okonie czy sandacze powinny się złapać chyba :)

JAXON DOUBLE GRIP 200 match 6,3:1, 6BB

 

Edytowane przez hege
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do swojego kija River Master 1-6 mam kołowrotek Robinson Perfect FD 209.

 

Świetnie się wyważają. Ma płytką główną szpulę i głębszą zapasową.. Osobiście nie wybrałbym wspomnianego Jaxona z dwóch powodów. Po pierwsze przełożenie. W lekkim spinningu nie zdarza mi się potrzeba prowadzenia przynęty z prędkością światła jest to raczej powolne podbijanie jigów czy gumek. Druga sprawa podwójna korba. Nie leżą mi tego typu rozwiązania ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...